Wpis z mikrobloga

@EvilToy: Utopia lewaków do zmuszania ludzi do ich wizji, bo ich umysła jest ograniczony na tyle że nie wiedzą że ile jest ludzi tyle jest potrzeb. Ścieżka rowerowa szerokosci auta, w zime nie jest wykorzysta, w przypadku zderzenia aut duza szansa ze dostanie rowerzysta. Autobusy to sa dobre dla studentów, osob starszych i dla tych co maja wiecej czasu na dotarcie na miejsce. Autobusem wszedzie nie dojedziesz. Miasta powinny być kreowane
@Marty_Mcfly87

Ścieżka rowerowa szerokosci auta, w zime nie jest wykorzysta,


Ale to wina polskiej mentalności a nie ścieżki xD w Skandynawi gdzie zimy masz dużo dłuższe i surowsze nie mają problemu ze śniegiem. Ale tam ddry odśnieża się na równi z ulicami a nie traktuje je jak składowisko śniegu z drogi
@Kryspin013: masz jeszcze obliczenia. Przyjąłem wartość obciążenia osi samochodu osobowego na pół tony oraz 6 ton dla osi autobusu - te wartości są jak najbardziej realne. Przy takich danych współczynnik równoważności wynosi 20736 czyli koło 20 tysięcy o których pisali.
Wykorzystanie czwartej potęgi powoduje, że każda nawet minimalna zmiana będzie w znaczący sposób zmieniać wynik.
Pobierz KaiserBrotchen - @Kryspin013: masz jeszcze obliczenia. Przyjąłem wartość obciążenia o...
źródło: comment_1673787196CAjdfKD8iRqlgrN9w7g9HQ.jpg
teraz miasta kreowane są dla wybranej grupy - dla kierowców samochodów


@mel0nik: chyba we Wrocławiu nie byłeś przez ostatnie 10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ogau: To jest piękne jak tu ludzie robią istne piekło z autobusów czy podróżowania czymkolwiek innym niż swoim samochodem. Ani ja ani moi rodzice, ani ja nie mamy ani prawka ani auta więc całe życie bus/nogi/rower po mieście. I wcale nie jest tak źle. Oczywiście, nie jest perfekcyjnie. Autobusy się spóźniają, czasem jest dużo ludzi albo ktoś śmierdzi. Ale zawsze można przejść kawałek. Korona nie spadnie jak raz na pół roku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EvilToy: Utopia lewaków do zmuszania ludzi do ich wizji, bo ich umysła jest ograniczony na tyle że nie wiedzą że ile jest ludzi tyle jest potrzeb. Ścieżka rowerowa szerokosci auta, w zime nie jest wykorzysta, w przypadku zderzenia aut duza szansa ze dostanie rowerzysta. Autobusy to sa dobre dla studentów, osob starszych i dla tych co maja wiecej czasu na dotarcie na miejsce. Autobusem wszedzie nie dojedziesz. Miasta powinny być kreowane