Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak to nazwać, fanatyzm to na pewno. Ale czy to nie podbiega już pod jakieś zaburzenia? Wykopek @mareksa666 w swoim każdym wpisie musi wspomnieć o prawakach, przecież to już jest zaburzenie i nienawiść w jednym. Dla takich ludzi świat jest zero-jedynkowy dzieli się na tych dobrych (lewaków) i tych złych (prawaków) i żyje w tym swoim świecie wylewając jad na wykopie, przerażający typ człowieka - to się powinno leczyć...

#polityka #lewackalogika #neuropa #bekazlewactwa #bekazpodludzi
Pobierz Propagidator - Nie wiem jak to nazwać, fanatyzm to na pewno. Ale czy to nie podbiega ...
źródło: comment_1673770612W9cRdCBVhlzmOm2L7j0lj8.jpg
  • 18
@NoJakNieJakTak: Kojarze cię po avatarze z top najgłupszych i minusowanych komentarzy, nie bez powodu bronisz swojego równie głupiego i fanatycznego znajomka.

Po za tym, w czym ma rację? Że co post piszę o mitycznych prawakach i wylewa swój jad? Tak się zachowuje normalny człowiek? Dzieli sobie świat na dwie frakcję i wyżywa się w komentarzach swoje frustracje?

A tutaj przykład jak wyglądała z nim 'merytoryczna' rozmowa:
Pobierz Propagidator - @NoJakNieJakTak: Kojarze cię po avatarze z top najgłupszych i minusowa...
źródło: comment_1673771897xb1Alegc6g2hQ1hDkSCdTn.jpg
A tutaj przykład jak wyglądała z nim 'merytoryczna' rozmowa:


@Propagidator: Yo, pierwszy komentarz i wjeżdżasz ad personam z pytaniem retorycznym, czy gościu jest chory psychicznie, i mówisz coś o merytoryce xDDD Później zaczynasz jakieś wysrywy o "p0lkach" xDD
@johny-kalesonny: Dobraaaa, zebrała się jakaś grupa wsparcia lewaków, bo dodałem tag neuropa i będą próbować zakrzywić rzeczywistość, że pisanie w każdym poście o prawakach, nawet w przypadku kiedy nie ma mowy o polityce jest normalne.

Nie róbcie już fikołków, dla mnie normalnego człowieka (centrysty) to już rodzaj zaburzenia połączony z nienawiścią, koniec kropka.
@Propagidator: myśle ze użytkownik @mareksa666 ma objawy ciężkiej depresji i być może powinien skonsultować się z lekarzem. Uważam ze kierowanie wobec niego jakichkolwiek uwag jest niewskazane, no nigdy nie wiadomo kiedy przeleje się czara goryczy. Proszę o wyrozumiałość wobec niego. @mareksa666 pamiętaj ze masz nasz wsparcie, depresja to choroba której nie należy się wstydzić, jesteśmy z Tobą!
@rolnik_wykopowy:

Takich pajaców jest więcej. Zerknij sobie choćby na https://www.wykop.pl/ludzie/srogie_ciasteczko/ czy na https://www.wykop.pl/ludzie/Parker_/

Niesamowite, praktycznie podobne przypadki co post, maksymalnie co drugi musi być wzmianka o złych prawakach/konserwach/konfederacji.
To się już powinno leczyć (jakiś odwyk od wykopu) ci ludzie żyją w swoich bańkach w których mają wspólnego wroga i rzucają te wysrywy w każdym możliwym wykopie.