Wpis z mikrobloga

Uważam że prawdziwy mężczyzna, w sytuacji gdy dowiaduje się że ma raka, trzyma tą informację w sobie do samego końca, nie opowiada o tym nikomu, a na koniec rodzina i znajomi dowiadują się że przewrócił się na torach/wiadukcie/suchej gałęzi i no nie żyje niestety....

Albo wyjeżdża w podróż dookoła świata i pierwszy napotkany lew okazuje się być jego ostatnim...

Kobietom nic do tego - są męskie sprawy o których kobiety nie powinny wiedzieć za dużo

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #psychologia
  • 16
w sytuacji gdy dowiaduje się że ma raka, trzyma tą informację w sobie do samego końca


@smutny_login: Guzik wiesz jak wygląda sytuacja, kiedy dowiadujesz się, że to masz. Nawet na poziomie czystego wyobrażenia sobie tego. Kolejny nędzny wpis, żeby zwrócić uwagę na siebie.
@smutny_login: dobry pomysł, jeszcze ktoś by mu może pomógł zorganizować jakąś terapię, która by mu przedłużyła życie. albo chociaż by odszedł zrozumiany przez współpracujących bliskich, ha tfu
@smutny_login: W czasach dzieciństwa, gdy wydawało mi się, że jestem ''ponad przeciętnymi ludźmi", też myślałam, że w takiej sytuacji nikomu nic nie powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co najlepsze, zainspirowałam się jakimś randomowym komiksem i stwierdziłam, że zrobię tak, by każdy ode mnie odszedł i nie musiał cierpieć z powodu mojej śmierci ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co najlepsze, zainspirowałam się jakimś randomowym komiksem i stwierdziłam, że zrobię tak, by każdy ode mnie odszedł i nie musiał cierpieć z powodu mojej śmierci ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wrrronika: Przecież to jest najlepsza metoda, żeby nie ranić bliskich. Człowiek się od nich oddala osłabiając relację by Ci nie tracili zbyt wiele czasu na podniesienie się po Twojej śmierci. Kiedyś
Uważam że prawdziwy mężczyzna, w sytuacji gdy dowiaduje się że ma raka, trzyma tą informację w sobie do samego końca, nie opowiada o tym nikomu, a na koniec rodzina i znajomi dowiadują się że przewrócił się na torach/wiadukcie/suchej gałęzi i no nie żyje niestety....


@smutny_login: W ten sposób mężczyzna bardzo mocno osłabia siebie i skazuje na śmierć. Jeżeli raczysko nie jest zaawansowane i da się je leczyć, to zdecydowanie lepiej jest
@smutny_login: no co jest do #!$%@?, raz że jakbym się dowiedział że ktoś mi bliski tak umarł w wypadku nagle to by to mnie dużo bardziej zabolało, dwa jakbym się dowiedział że tak zrobił to bym się #!$%@?ł i poczuł że ma mnie za debila czy coś, zrozumiałbym dobre chęci ale byłoby to jak jakaś największa zniewaga + okradniecie mnie z ostatnich chwil i pięknych wspomnień, bo wiadomo że jakbym wiedział