Wpis z mikrobloga

Śmieszne już jest to gadanie że ruskim kończą się rakiety. Miały się skończyć jakieś pół roku temu i co? Jakoś nadal ostrzeliwują Ukrainę. To bardziej myślenie życzeniowe. Podobnie jak mieli zbankrutować po sankcjach UE.

Mają ich pewnie na tyle by równać Ukrainę z ziemią i nic im się nie kończy. A nawet jeśli to załatwia coś z Korei lub Iranu.

#wojna #ukraina
  • 27
Mają ich pewnie na tyle by równać Ukrainę z ziemią


@blackghost: A dziwnym trafem kończy się na przerwach w dostawie prądu czy ogrzewania, które Ukraińców raczej rozwścieczają a nie skłaniają do kapitulacji.
@blackghost: To że się kończą rakiety jest #!$%@? bez żadnego znaczenia. Zwłaszcza, że wygłaszający te teksty mocno się asekurują. Rakiety się kończą ale wystarczą na zrównanie Ukrainy z ziemią. Jak dla mnie to znaczy, że wcale się nie kończą. Równie dobrze można by twierdzić, że milionerowi kończy się kasa bo wydał dychę w kiosku. To jest zwyczajne asekurowanie się pseudoekspertów, którzy nie chcą skończyć jak Bartosiak z jego ANW po inwazji
@blackghost: Nigdy im się skończą (no może za setki albo tysiące lat po wyczerpaniu zasobów metali) bo po prostu mają fabryki i cały czas produkują nowe. Tak samo może być z czołgami i innymi pojazdami.
@blackghost: Fakt, że zapasy takiej KRLD są gigantyczne. Rosja dziś mordowala za pomocą rakiet przeznaczonych do niszczenia lotniskowców. W zasadzie nic dziwnego, że to wykorzystują, jeżeli już dojdzie do tego etapu gdzie rosja będzie strzelac w amerykanskie lotniskowce to pójdą w ruch taktyczne głowice jądrowe.
Siły KRLD są tak duże, że nie dziwi hollywoodzka produkcja "Czerwony świt" traktująca o desancie KRLD na USA.
1 300 000 zawodowych żołnierzy
Gwardia robotniczo -
Mają ich pewnie na tyle by równać Ukrainę z ziemią i nic im się nie kończy.


@blackghost: To czemu jeszcze tego nie zrobili? Czemu nie przeprowadzą jednego, ostro #!$%@?, ataku który #!$%@? całą Ukrainę i zakończy wojnę kompletnym zwycięstwem ruskich?

Jest wiele możliwości.
- Chcą przedłużyć wojnę by jak najbardziej #!$%@?ć swoją gospodarkę.
- Chcą wymordować część swojej populacji.
- Chcą pozbyć się starego sprzętu i ludzi którzy umieją go obsługiwać.
@blackghost: Rosja w swoich atakach musi brać pod uwagę reakcję NATO. Tak jak zachód powoli zwiększa pomoc tak rosja musi tak samo postępować. Mogą sobie walczyć, strzelać ale muszą liczyc się z tym, że tuż za granicą są siły tak gigantycznie duże i zaawansowane techmologicznie w sojuszu o proporcjach 900:140 milionów. Jak widać po dotychczasowych dzialaniach to bardziej rosja boi się eskalacji nie wykorzystujac broni ABC i lotnictwa.