Wpis z mikrobloga

@pastibox: podjar na tagu że nie wiem a on mówi, że "jak ktoś ma 7/8 mieszkań" czyli gównorentierzy z 2-5 klitami nie będą objęci. może midel się załapie i mityczny fund ze szwecji, ciułacze niezagrożeni
Dupa z tego będzie bo te mieszkania po prostu poskupują fundusze - albo co bardziej cwani tworząc spółki celowe i sprzedająć je do nich. Jedyne w kogo to napradę uderzy to prawdopodobnie ciułacze, którzy jakoś próbują lokować swoje oszczędności.

Bo w to, że zrobią to porządnie zamykająćc rynek nieruchomości na możliwość wykupu przez fundusze i wprowadzając progresywne opodatkowanie nieruchomości biorąć pod uwagę co posiada np taki Obajtek to nie wierze.
i mityczny fund ze szwecji


@affairz: @pastibox: @Metylo: Skisne jeśli sie okaże że to dotyczy tylko osób fizycznych albo spółek krajowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale oczywiście jestem i tak mega przeciwny temu własnie ostatnia dekada pozwoliła budować podaż mieszkań na rynku, nawet jeśli nie od razu rzucone do sprzedazy czy najmu to nie ma znaczenia - bez tego one by nie powstały. Tym samym
@pastibox: kraść to oni umieją. Dziwi mnie, że 460 posłów trzęsie tym krajem. I nikt się nie wychyli. Przykład Pana Kluski. Miał klasę i kasę. Mógł, spuścić psy ze smyczy. I posprzątać. Dziwie się… ale grzecznie czekam.
@pastibox: Ja nie powiem, ja sie ciesze. Mam jakas taka polacka ucieche z krzywdy blizniego, a przy okazji mam nadzieje, ze ceny nieruchomosci spadna. A poza tym licze na bol dupy fliperow ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziekuje Pan Morawiecki, chociaz raz xdddd
@gridstream: a jaki problem żeby spółka również była objęta podatkiem katastralnym, a dzieci były liczone wspólnie z rodzicami? Kwestia uszczelnienia żeby dojechać tych parszywych rentierków.