Wpis z mikrobloga

Wraca @britney123 ze szkoły do domu i płacze. Mama pyta:
-Co się stało, kochanie? Dlaczego płaczesz?
-Bo inne dzieci się ze mnie śmieją, że mam dużą głowę.
-Nieprawda @britney123 nie masz dużej głowy, a teraz idź się pobaw do swojego pokoju.

Po chwili do domu wraca Ojciec z pracy, z przedpokoju słuchać jak się rozbiera i po chwili taki #!$%@?ę wielki hałas.
-Matko jedyna, co się stało? - woła matka.
-Kto w
trolling wykopków przy użyciu FaceApp odc. 2137


@StaraSzopa: ważna informacja, ten użytkownik jest niewykluczone że szpiegiem i to nawet innego państwa. Kontynuujemy po reklamach. Warto poczekać, tak jak i Britney czeka ze swym ogrodem, by w pełnym blasku dopiero zwycięzca programu mógł cieszyć się florą i waginą i wszystkim innym co go zainteresuje.
Będzie też eksluzywny chat sms z Britney, gdzie otworzy całą swoją duszę. Przypominamy, że pytania związane z dziwnym jasnym kolorem oczu, nieprawidłowo dużą dolną wargą (jamy ust, nie warg sromowych), rzadkimi rzęsami przy jednocześnie rozwiniętym wyjątkowo zaroście brwiowym. Również tematy związane z pochodzeniem są niezalecane, sami nie mamy dostatecznie dobrych prawników nawet. Możemy powiedzieć, że Britney z radością przed ślubem przyjmie sakrament chrztu, który nie jest nigdzie ograniczany do jednego razu. To
mamy pierwsze pytanie z kanału premium od użytkownika @wuchowokospoko
Siemanko! Trochę zastanawia, że Britney aż pisemnie oświadcza, że nie nie jest osobą otyłą. To rodzi podejrzenie uzasadnione, że jednak jest, była, ma predyspozycje (różne).
Co w razie wystąpienia przesadnie znacznego uwydatnienia krągłości?


[ nie możemy ujawnić oryginalnej treści zapytania, zapewniamy o starannej interpretacji i parafrazie, co tylko dobro może przynieść. ]

[ niewulgarnych porównań do gatunków innych od człowieka również nie wolno
@britney123: mamy dużo pytań o jeden ze składników Twojego piękna, mianowicie! Blask policzków Twych jak wiosenny życia zalążek.
Pytanie jest z dziedziny genealogii.
Czy waćpanna naturalizowana czy z pochodzenia?
Jeśli wolno uprzejmie poprosić to ile pokoleń wstecz udokumentowanych polskiego pochodzenia i nie kolaborowania z systemem komunistycznym posiada miła dama (przepraszam, że tak śmiało, ale to naprawdę miła dama i nie mogę dusić w sobie słów tak ważnych!!)