Wpis z mikrobloga

To, że dziś Liverpurz dostanie w #!$%@?ę to nawet brałem za pewnik. Zakład łączony, Brighton przynajmniej 3 gole, Brighton wygra, Brighton przynajmniej 7 rożnych. Niestety do tego gol Lallany i prowadzenie Brighton do przerwy, chyba przesadziłem, ale kurs 100 był kuszący xd. Smutne jest to co się stało z Liverpurzem, nawet jak dostawaliśmy #!$%@? 7:2 z Aston Villą, to przynajmniej było widać, że to kwestia niefarta, kontuzji, dyspozycji dnia. Aż sobie sprawdziłem statystyki z tamtego meczu, Liverpool miał 70% posiadania. To co dziś zagraliśmy to jest jakiś #!$%@? żart i najgorsze, że ten styl aż przekroczył moje oczekiwania. To, że będzie porażka to wiedziałem, ale że w takim wykonaniu, to nie. Klopp wyprowadził ten klub na salony po latach gówna, ale nie wiem czy to nie jest moment gdzie trzeba powiedzieć stop.

Jak można mieć zespół, który w okresie kilku lat gra 3 finały LM, prawie co sezon batalia z kosmicznym City i nagle budzisz się w momencie, gdzie w składzie musi grać niedorozwinięta wersja Charmandera, czyli Chamberlain, z ławki na ratunek wchodzą ananasy typu Eliot czy Keita. W pierwszym składzie, w pomocy w której każdy ślepy wie, że trzeba hehe pomocy kogoś dobrego, gra #!$%@? Henderson, który ostatni raz dobry mecz zagrał kiedyś w derbach z Evertonem. Nie wiem czy za to odpowiada Klopp czy zarząd, ale #!$%@? pieniądze jakieś są na transfery, to czemu wzmacaniane są pozycje, na których są dobzi gracze. Oczywiście plaga kontuzji nie pomaga, ale jak wszyscy będą zdrowi to będziemy grali na 4 skrzydłowych, a w pomocy dalej będzie niedorozwinięta wersja Thiago, który potrafi fajnie i efektownie podać, ale też potrafi przez swoją wizje efektownego podania #!$%@?ć babola, po czym jeszcze sfaulować. A i tak jest najlepszym pomocnikiem obecnie, bo reszta to się nadaje do tarcia chrzanu.

Brak LM w przyszłym sezonie mogę uznać za pewnik, niby strata nie jest punktowo duża, ale styl gry, zaangażowanie jest jakimś #!$%@? żartem. Gdzie jest ten pressing, który był symbolem tej drużyny, gdzie jest jakiekolwiek zaangażowanie. Walka o wszystkie trofea w tamtym sezonie, która skończyła się dwoma najmniej ważnymi pucharami chyba wjechała na psychę mocno. #!$%@?ć tych, którzy są odpowiedzialni za transfery i byli przez ostatnie lata. City może #!$%@?ć z United i mieć chwilę kryzysu, ale jak spojrzysz na ich ławkę to masz ludzi, których chętnie by wyciągnął inny, topowy klub. U nas ławka wygląda jak #!$%@? żart, równie dobrze mogłaby tam siedzieć połowa zespołu U21, przynajmniej by się chłopaki obyli z wielką piłką, którą dzisiaj zagrało Brighton.

#lfc #mecz #premierleague