Wpis z mikrobloga

@Ice_Glaze: myślę, że warto zaryzykować, bo będzie po kontuzjach tani, a grać potrafi.
Gorzej jak znowu się posypie i Szerszeń też jest dosyć szklany.....
A Hawryluk ma niby kontrakt na 3 lata, ale za rok już go pewnie u nas nie będzie....
@bondziorno: a co w linii przyjęcia jest nie tak?. Oprócz szklanego Szerszenia. Możesz śmiało wysłać do klubu swoje propozycje.
Rynek francuski do tej pory dobrze się u nas sprawdzał, a świetnie rozwija się Antoine Pothron. Można spróbować go wyciągnąć.
@bondziorno: kto się spodziewał, że Lipiński grając w Gdańsku świetnie tak u nas zjedzie z poziomem?. Ja wolę żeby pan prezes próbował wyciągać ciekawych grajków, bo i tak w Olsztynie medale są poza zasięgiem.

Karlitzek w tym sezonie dopiero się posypał. We Francji grał świetnie od A do Z. Rok temu był nieudany transfer Salehiego:/
@Adzal: @bondziorno: @Ice_Glaze: to chyba bedzie cos w stylu
Tuaniga
Filipiak
Szerszeń
Karlitzek/Andringa
Takvam
może Jakubiszak
Hawryluk

Jak dla mnie super skład. Takvam z Sanchezem gra slabo, u Joshui moze odzyc.
Hawryluka pewnie sprobuje wyciagnac Zaksa. Shoji juz swoje lata ma, a po Igrzyskach w Paryzu pewnie bedzie dogorywanie
@Adzal: na pewno nie jestem fanem przebudowywania od razu calego skladu. Tutaj kosmetyka, ledwie 3 graczy nowych i jeden bylby wprowadzony z kwadratu. W dodatku trzon zbudowany z siatkarzy dla siebie znanych ze Ślepska. Naprawdę ciekawa koncepcja ale muszą być zdrowi Szerszeń z Karlitzkiem