Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
1 stycznia założone konto na Tinderze. Wykorzystałem:
-nowy nr telefonu
-nowe zdjęcia
-nowe urządzenie

Rezultaty:
2 stycznia: 3 pary
3 stycznia: 2 pary
4 stycznia: 2 pary
5 stycznia---->teraz: 1 para

Obecnie konto bez wykupienia opcji premium umiera bardzo szybko. Kilka lat temu było zupełnie inaczej. Jak mam grać w takie P2W to już wolę pograć w gry sieciowe xDDD


#tinder
  • 12
@Mck_98 dziwne. Ja jak usunąłem i załozylem konto to mi wleciało nawet sporo par z moim ryjem, a wśród tych par, jest moja obecna różowa, najbardziej wspaniała dziewczyna jaka udalo mi się kiedykolwiek poznać
@Mck_98: właśnie chyba nie do końca to tak działa. ja po wykupieniu premium, miałem 0 par XDD a potem jak usunąłem i stworzyłem konto na nowo (z tymi samymi zdjęciami i opisem), to po 24h miałem 25 par XDDD więc wykupienie premium, powoduje chyba to, że Tinder robi wszystko, żebyś jak najdłużej przy tym premium został - przynajmniej tak to sobie tłumaczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obecnie konto bez wykupienia opcji premium umiera bardzo szybko. Kilka lat temu było zupełnie inaczej. Jak mam grać w takie P2W to już wolę pograć w gry sieciowe xDDD


@Mck_98: Opcja tinder platinum ma wyświetlanie twoich lajków przed innymi czyli wypycha twój profil przed inne a to oznacza, że jeśli kiedyś byłeś niżej w algorytmie to obecnie jesteś jeszcze niżej bo KAŻDY kto wykupił platynę jest przed tobą.