Wpis z mikrobloga

@aegypius: Ty, ale sam sobie odpowiedziałeś. Serial z UNIWERSUM. Ja wiem że w sumie to nigdy nie wyszło - patrz Joey, Młody Scheldon, to z Wieśka, albo LOTR. Shit Solo i Rouge 1 tez były z uniwersum, ale akurat te były zajebiste. To jest spin off. Gowniany bo gówniany, ale nie musi mieć głównych charakterów. Już jak się #!$%@? to miej chociaż o co.
@Prezydent_Polski tak na Netflix jeśli chcesz spoiler, cały trailer był o he manie, ale umiera on w pierwszym odcinku i cała historia jest o #!$%@?ącej lasce. Zabawniejsze jest to że he Man z zaświatów jest przedstawiony jako zła męskość xD.
@Prezydent_Polski: Na Netflixie jest, mi się nawet podobał nareszcie miało to jakąś fabułę, chociaż ja niezbyt przepadałem za główną bohaterką taki typowy archetyp badassowej babki ale tak po za tym jakieś 6,5 na 10 jak nie masz nic lepszego do roboty to można obejrzeć. Remake She-ry dużo lepszy bohaterowie wreszcie mają osobowość i historia jest nawet nieźle poprowadzona. Serial jest jednak skierowany do nieco młodszej widowni ale dorosłym też może się
ludzie przestancie pisac kk na milion wystarczy napisac np. 6m, kto tak pisze kk? nastolatki w fornite czy gdzie? xd


@niko444: 6m to 6 metrów, a "kk" w anglojęzycznym Internecie było już na początku lat 2000.
@Cosipi: i jak zwykle na kontrowersji i konserwatywnym bólu dupy, kreskówka nabije masę odsłon, bo ludzie będą patrzeć "o co z tym chodzi" i powstanie sezon czy tam część drugą, trzecią, piątą xD


Jakbym nie widział tego na wykopie to nawet bym nie widział, że to w ogóle istnieje

@niochland masz trochę racji, ale tylko trochę. Bo gówno zostanie gównem. Możesz spróbować, ale nikt cię nie namówi, żebyś miał próbować gówna
z kontekstu da sie wywnioskowac zawsze ze to nie metry, a w polsce to jeszcze sa skojarzenia ze kk to kosciol katolicki albo kodeks karny


@niko444: no tak, z kontekstu wywnioskujesz że 6m to 6 milionów, ale 6kk to 6 kościołów katolickich albo 6 kodeksów karnych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)