Wpis z mikrobloga

W 2,5 minutowym zwiastunie udało im się zmieścić takie chore gówno xD

Tym razem z Velmy zrobili czarną lezbijkę xD


@Cosipi:
Z komedii o młodych detektywach zrobili jakiś woke serial o szkole i lesbijkach. Przecież gdyby nie imiona postaci i wygląd to po tym co zobaczyłem to bym się nie skumał, że to ludzie ze scooby-doo.
Jakby zrobili postacie oryginalne to byłby syf, ale tak to jeszcze #!$%@? ludzi, którzy mają
Człowieku nie, ale #!$%@? zmiana głównych bohaterów. Tak samo bym się wpienil jakby to działało w drugą stronę i Martina Lutera Kinga zrobili białego.


@Vamyss: Może to będzie dla ciebie zaskoczeniem, ale Martin Luther King istniał naprawdę, a Velma i gadający pies ze Scooby Doo nie
i jak zwykle na kontrowersji i konserwatywnym bólu dupy, kreskówka nabije masę odsłon


@niochland: Velma od czasów oryginalnego Scooby-Doo miała vibe lesbijki i absolutnie każdy miał to w dupie. Tutaj jest pełno czynników, które wpływają na niską jakość tej produkcji i LGBT nie jest jednym z nich - absolutnie nieśmieszne żarty silące się na miks Family Guya i Brickleberry, przepisywanie charakterów na jakąś niesmaczną modłę i wciskanie woke agendy (mam lewicowe
i jak zwykle na kontrowersji i konserwatywnym bólu dupy, kreskówka nabije masę odsłon, bo ludzie będą patrzeć "o co z tym chodzi" i powstanie sezon czy tam część drugą, trzecią, piątą xD

Jakbym nie widział tego na wykopie to nawet bym nie widział, że to w ogóle istnieje


@niochland:

To samo czytałem o nowym Władcy Pierścieni od amazon. O jezu – jaki to miał być hit oglądalności! Bo przecież każdy włączy