Wpis z mikrobloga

@zasadzka01 Dla mnie to Tom Ford Beau De Jour i Amouage Lyric Man ale nie powiedziałbym że to super bezpieczne zapachy i mass pleasery. Ale ja je u uwielbiam i się w nich świetnie czuję więc są moimi go to. A jak chcę coś co prawie na pewno spodoba ludziom to Prada Luna Rossa Carbon albo Dior Homme 2020
@DrHouse10 tak, to mój typ właśnie. Coś jeszcze? Ja dość często używam cdnim, wydaje mi się właśnie być takim zapachem. Może i Chanel Allure homme sport bym tu dorzucił. Hermes Terre też jak najbardziej. Co jeszcze?:)
@GIORGIO_ARMANI Creed git nie znam. Aventusa mam odlewke i w sumie tez jest dość uniwersalny, ale drogi i ma słabe parametry. Egoiste z kolei mnie dusi, więc zapach raczej na wieczory i niższe temperatury, co by się w sumie zgadzało z jego opisem na parfumo.
@zasadzka01 Adidas Active Body - już minęło 20 lat od kiedy było go czuć wszędzie, a sam zapach jak mu zmienić logo to by za 400 pln chodził.
Aspen - znów w cenach ludzkich, świeży i swietny
Diore Homme Intense - jeśli irysy lubisz to zapach i do garnituru i pracy i na randkę.
Eight&bob pasuje do wszystkiego a poza tym robi szalone wrażenie, najlepszy, ale cena też dobra.