Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mleko23: kurde no siedzę w Internecie od początku istnienia tegoż a nie mogę pojąć jak można takie rzeczy pisać xD no masakra z tych spermiarzy xD
Jeszcze pod własnym imieniem i nazwiskiem XD


@jamajskikanion: To mnie najbardziej dziwi. Kiedyś, jak istniały fora, ludzie byli bardziej anonimowi, a mimo to krępowali się pisać tego typu teksty, lub grozić komuś. Dziś na socjal mediach internauci podpisują się imieniem i nazwiskiem i nie mają żadnych zahamowań w przelewaniu myśli na klawiaturę.
@acidd: Bo to największy poziom wyjebongo jaki może mieć.
Wie, że nie może nawet śnić o posiadaniu ładnej dziewczyny przez to, że jest biedny i brzydki to już ma gdzieś czy napisze na necie ładnie czy nieładnie.
Po prostu wyleje swoje smęty na wierzch i wie, że nic mu za to nie grozi.
@Nitro_Express: Bo za czasów świetności for internetowych z internetu korzystała raczej ta bardziej ogarnięta część społeczeństwa. Wraz z jego popularyzacją i social mediami poziom drastycznie spadł.

Ciekawe czy ktoś jeszcze pamięta, że istniało kiedyś coś takiego jak netykieta.
Ciekawe czy ktoś jeszcze pamięta, że istniało kiedyś coś takiego jak netykieta.


@NaChuiMiTaCHata: Tak i jeszcze narzekaliśmy na pokolenie Neostrady, bo to była taka pierwsza fala popularyzacji internetu, która netykiety nie znała. To było jednak nic w porównaniu z tym co jest teraz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jeszcze na FB gdzie to co się komentuje wyświetla się wszystkim znajomym. XD

@Krupier: a tego już nie byłbym taki pewien, Cukiergóra już takie maniany #!$%@? z tym algorytmem feeda że ja praktycznie nie widzę aktywności znajomych