Wpis z mikrobloga

Nie było mnie długo, więc nie mogłem powiedzieć co u mnie, a więc razem z @anonimowy_programista hajpuję teslę, mam kupione dokładnie 132 akcje tesli, aktualnie 20% w dupe dokupowałem co jakiś czas, dziś np jak było -5% też dokupiłem za 3k pln. Wierze i coś mi mówi, że zrobię na tym 100% w 2023.

Oby ten post się źle nie zestarzał xD

#gielda #tesla
  • 6
  • Odpowiedz
@Jamniki2: sprzedawaj, tesla poleci jeszcze w dół, to drugi Citi, AIG, bioton, petrolinvest, tylko w wersji amerykańskiej ... sam ceo elo sprzedał swoje akcje ...
  • Odpowiedz
@SISMI6: xD nie uważa Elon Musk sprzedał 7,92 mln akcji Tesli o wartości 6,88 mld USD. Transakcja zmniejszyła jego bezpośrednio posiadane udziały do ok. 155 mln akcji. nie uważasz ze gdyby firma miała upaść to sprzedałby więcej akcji?
  • Odpowiedz
@Jamniki2: generalnie polecam ci poczytać czym jest bańka dot.com i jak ona urosła. Na tej fali wszystko rosło i taki microsoft tak urósł, że ludzie ubrani na górce musieli czekać 8 lat żeby kurs znów wrócił do szczytów.
Z teslą jest gorzej, masz za dużą konkurencję. Microsoft to monopolista na cały świat. Tesla spadnie, zobaczysz. Lepiej olać tego śmiecia.
  • Odpowiedz
Wierze i coś mi mówi, że zrobię na tym 100% w 2023.


@Jamniki2: To jest długofalowa inwestycja. Trzymaj ją na emeryturę :-) Tesla się rozkręca... nie tylko samochody ale biznes energetyczny, AI, robotyka...

Teraz jest chyba fajna cena na kupowanie $100-120. No ale oczywiście inwestor ze mnie jak z koziej dupy wiatrak więc raczej mnie nie słuchajcie ;-)
  • Odpowiedz