Wpis z mikrobloga

kuźwa Napierała teraz robi z Meksyku raj na Ziemi, w Meksyku są kartele w 2 miastach xdd Wystarczy wejść na wikipedie żeby poczytać o korupcji, morderstwach, handlu ludźmi, ale to Polska jest gównem bo Bartosiak gada o Polsce od morza do morza. Ten chłop już przestaje mnie śmieszyć tylko zaczyna działać na nerwy.

I jeszcze ten ciągły sarkazm u niego, który tak wypominał Andromedzie. Non stop jakieś przytyki, że w Polsce wszystko be, katolicyzm lepszy w Meksyku, my to nigdy nie byliśmy imperium i inne jego standardowe pierdy.
#napierala
  • 12
@Narcyz_: Mnie najbardziej śmieszy, że teraz u jakiegoś mikro lewoskrętnego streamera ma być, który w opisie pierszym zdaniu ma FEMINISTA. No i on, chce razem rzucać gównem w ojczyznę, z typem co chamsko uprzedmiotowi babę, a do tego potraktował ją protekcjonalnie i seksistowsko. Chodzi oczywiście o Andromedę, a wszystko to, bo nie umiał znieść jej sukcesu na platformie. To je śmieszne!
@Narcyz_: A mnie to gdzieś boli. To świadczy o braku researchu. Mam mało tolerancji dla lenistwa. Umówmy się, płynna obsługa google to nie jest problem, gdy chcesz uczynić z bóludupczenia, a czymś takim jest aktywizm wszelaki streamingowy, sposób na życie.

@stgzmija: Nie znam typa, oglądałem całe 20 minut. Nie siadło.
@grypa-grypowska: Pamiętam, że w Następnych 100 latach czy jak to się zwało, było coś o odzyskaniu starych terytoriów przez Meksyk. Wskazywanie kluczowej roli Meksyku i Kanady jako sąsiadów. Zresztą od lat kombinują kolejne administracje z umowami o wolnym handlu tam. Bestia znów miała szybką linię z szaleństwem czy raczej już się męczy słuchaniem innych na swoim kanale? xD
@bkce: polska meksyk turcja i japonia maja byc mocarstwami regionalnymi w 2050 wg najwiekszego szkodnika geopolitycznego xD, dlatego piotrek z tym wychwalaniem meksyku znowu kula w plot #!$%@? i nawet o tym nie wie xD znowu kiepski risercz kiepska pamiec kiepskie pobiezne kartkowanie ksiazek (a pewnie sie chwalil ze zna na pamiec te wszystkie wysrywy firedmanowsko-bartosiakowe) no i ogolnie kiepskie kojarzenie faktow, normalnie swiat wedlug Kiepskch (geopolitykow) xD