Wpis z mikrobloga

@Tamerlan: a, to w porządku bo już się gubiłem, ja też pewnie jestem liberalny, czytam różną prasę, biznesik kręcę, rozumiesz. Sąsiedzi mówią że ze mnie równy chłop, czyli pewnie swobodny. Co do obyczajów, mamy tu swoje, nie wiem czy liberalne. Musiałbyś coś opowiedzieć o swoich, to może też mamy podobne.
  • Odpowiedz
@glasss: lol. Pisałem o wolności, drugiego człowieka - widzisz autor wpisu to lewar, nienawidzi Jana Pawła II i Franciszka za miłowanie i zrozumienie bliźniego
  • Odpowiedz
@Tamerlan: ok, a Ty papieży lubisz, czyli liberał jest pro katolicki a lewak, o właśnie powiedziałeś lewar, tak jakbyś chciał go wkurzyć, może dlatego Cię wywala, Papierz Franciszek a wcześniej Jan Paweł II, starali się nie wkurzać celowo, nawet radzą, jak moja Babka że jak ty z sercem na ręku do drugiego wychodzisz, to Ci to samo odda, ale może to nie działa na twojego lewaka, chyba że nie próbowałeś,
  • Odpowiedz
@Tamerlan: rozumiem teraz, to stara znajomość i były zgrzyty pewnie, skoro się wam charaktery nie zgadzają to ciężko, a świat mamy podobny, Polacy i na wykopie siedzą, też razem, może by mniej udowadniać swoich racji, kosztem racji innych. Tak jak z bratem gadasz, na piwo i luz bez gadania o różnicach, lepiej o podobieństwach, a tak to piana tylko, chyba...
  • Odpowiedz
@glasss: Skąd o wszystko się wzięło - nie narzucam nikomu światopoglądu - dodaję neutralne naukowe znaleziska czasem jakieś #heheszki. Peter ma misję na wypoku i uroił sobie, że zakopują go jako patriotę, a nie za to, że dodaje bzdury.
  • Odpowiedz
@Tamerlan: Ale teraz to coś nie jest tak, ten Twój lewak to wygląda na starego wiarusa, on tu się odwołuje do Ojczyzny i Boga. Znaczy że to ściema, czy może nie pytałeś go o to w co On na prawdę wierzy. A ja myślę że was ten koleś w czerwonych okularkach poróżnił. To jakiś szemrany klimat, wykłady daje, czego on naucza, jak go słucham to słabo wpada, był taki ksiądz
  • Odpowiedz