Wpis z mikrobloga

@Koniasz: możesz mi powiedzieć ile kilometrów od Berlina były wojska francusko-brytyjskie kiedy niemcy podpisywali kapitulację podczas I wojny światowej?
Absolutnie obrzydliwe, jak tak kochasz swoja matuszke rasyje to czemu tam nie wrocisz?


@BayzedMan: No skoro tak twierdzisz to pewnie jesteś w stanie to jakoś udowodnić. Wystarczy JEDEN mój komentarz w którym piszę że popieram działania Rosji czy Putina. Tylko jeden. No dawaj wykaż się. Przecież byś nie kłamał i nie oskarżał mnie o coś bez dowodów.
No nie, na początku było coś 300k vs 200 na korzyść Ukrainy z tego co pamiętam.


@CzaryMarek: Było 200 tysięcy Rosjan i tylko 4 dzielnych Ukraińców no i jeden pies. Owczarek Ukraiński.
@Koniasz: Co by nie mówiła Polska, Ukraińska czy Europejska propaganda nie zmienia to faktu, że powolne wykrwawianie Rosjan jest wszystkim na rękę. Wiadome jest to, że ludzie będą zawsze fakty podciągali pod swoją ideologię i będą coś postrzegać tak jak chcą, ale nie zmienia to faktu, ze Rosja wcale nie radzi sobie jakoś wybitnie.

Jedno jest pewne - z 3 dniowej operacji specjalnej zaraz będzie rok wojny na wyniszczenie. Rosjanie zrobili
@Koniasz: No jasne, że ich szkoda bo równie dobrze moglibyśmy to być my, ale niestety świat tak nie wygląda. Liczy się władza i porządek jaki dyktuje USA, a nie ilu Ukraińców straciło życie na wojnie i niestety taka jest prawda. Na nasze szczęście Rosjanie przeliczyli swoje możliwości i dlatego tak to teraz wygląda. Jeżeli nie wypali im kolejna ofensywa, którą teraz szykują to będą w czarnej dupie zarówno na polu bitwy
A jaki mają Ukraińcy wybór?


@Wynoszony: Oni żadnego. Ale zachód na czele z USA ma. Zamiast dozbrajać Ukraine mocniej to się jej dozuje uzbrojenie. Jak i nakłada ograniczenia. Ukraina jest bombardowana a sama nie może atakować terenów Rosji. I nie ma pocisków o większym zasięgu.