Wpis z mikrobloga

Jak Ukraina zdobywała teren to mówiono że wygrywa wojnę. Jak Rosja teraz zdobywa teren to można mówić że wygrywa wojnę czy to całkowicie co innego ?
Czekam na rzeczowe odpowiedzi typu "hahaha Kijów w 3 dni"
#ukraina
  • 70
  • Odpowiedz
Ukraina, która odbiła setki kilometrów kwadratowych okupowanych ziem vs. Rosjanie, którzy odbili dwie wioski


@wyindywidualizowanyentuzjasta: A tak z ciekawości to te tereny które Ukraina odbiła to Rosja dostała w prezencie czy je zdobyła ? Bo jak na moje to nadal Ukraina walczy o swoje terytorium.
  • Odpowiedz
widzę że na każdy rzeczowy wpis masz ironiczną wymówkę, żebyś nie wiem jakie fikołki robił to zwycięstwa Rosji najlepiej obrazuje poniższa grafika¯_(ツ)_/¯


@bombastick: A to fikołki już nie w modzie pod tagiem Ukrainy ?
Jak to szło mniej więcej.
Rosja zdobywa terytoria ale nic to nie zmienia bo Ukraina nadal ma siły zbrojne. A teren nie ma znaczenia. Potem już zdobywanie terenu przez Ukrainę bez niszczenia sił rosyjskich to był już
  • Odpowiedz
widzę że na każdy rzeczowy wpis masz ironiczną wymówkę, żebyś nie wiem jakie fikołki robił to zwycięstwa Rosji najlepiej obrazuje poniższa grafika¯(ツ)


@bombastick: No po prostu wow. To pierwsza wojna w której agresor się przeliczył i zrewidował swoje plany ? Jak USA wchodziło do Afganistanu w celu obalenia Talibanu to spodziewali się tego że po 20 latach i tak ostatecznie przegrają wojnę a Taliban przejmie cały Afganistan ?
Z
  • Odpowiedz
no brawo sam się zaorałeś


@bombastick: Wiadome ziomek.

Brakuje tutaj analizy ilosci terenu zdobytego, stosunku strat do przejetego terenu i strat wroga.


@BayzedMan: To może spadek PKB?
Rosja poniżej 5% Ukraina -40%. Ukraina przegrywa wojnę. Wygrałem onuco.
  • Odpowiedz
nie jest wstanie sobie poradzic z Ukraina?


@BayzedMan: Jak to jest że największa armia świata i największa gospodarka świata nie mogła sobie poradzić z Talibanem ?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz