Wpis z mikrobloga

Ukraina, która odbiła setki kilometrów kwadratowych okupowanych ziem vs. Rosjanie, którzy odbili dwie wioski


@wyindywidualizowanyentuzjasta: A tak z ciekawości to te tereny które Ukraina odbiła to Rosja dostała w prezencie czy je zdobyła ? Bo jak na moje to nadal Ukraina walczy o swoje terytorium.
widzę że na każdy rzeczowy wpis masz ironiczną wymówkę, żebyś nie wiem jakie fikołki robił to zwycięstwa Rosji najlepiej obrazuje poniższa grafika¯_(ツ)_/¯


@bombastick: A to fikołki już nie w modzie pod tagiem Ukrainy ?
Jak to szło mniej więcej.
Rosja zdobywa terytoria ale nic to nie zmienia bo Ukraina nadal ma siły zbrojne. A teren nie ma znaczenia. Potem już zdobywanie terenu przez Ukrainę bez niszczenia sił rosyjskich to był już
widzę że na każdy rzeczowy wpis masz ironiczną wymówkę, żebyś nie wiem jakie fikołki robił to zwycięstwa Rosji najlepiej obrazuje poniższa grafika¯(ツ)


@bombastick: No po prostu wow. To pierwsza wojna w której agresor się przeliczył i zrewidował swoje plany ? Jak USA wchodziło do Afganistanu w celu obalenia Talibanu to spodziewali się tego że po 20 latach i tak ostatecznie przegrają wojnę a Taliban przejmie cały Afganistan ?
Z
no brawo sam się zaorałeś


@bombastick: Wiadome ziomek.

Brakuje tutaj analizy ilosci terenu zdobytego, stosunku strat do przejetego terenu i strat wroga.


@BayzedMan: To może spadek PKB?
Rosja poniżej 5% Ukraina -40%. Ukraina przegrywa wojnę. Wygrałem onuco.
nie jest wstanie sobie poradzic z Ukraina?


@BayzedMan: Jak to jest że największa armia świata i największa gospodarka świata nie mogła sobie poradzić z Talibanem ?( ͡° ͜ʖ ͡°)