Wpis z mikrobloga

@BennyHarvey: mam go! Miałem też lidlowy i raczej nie zmotywuję do zakupu. Primo - mój kupiłem na amazonie za ~650zł, drugie primo - czuć w nim pieniądz, ale nie na tyle, żeby wydawać kilka razy tyle co za lidlowego.

Ogólnie PT jest super wykonany, stabilny i w przeciwieństwie do lidlowego nic mi się nie rozpadło przez 2 lata, ale ma jeden ważny dla mnie problem - lidlowym obrócisz rower, tutaj jest
@BennyHarvey: pierwsze pożegnały się z życiem podkładki pod nogi (zapobiegające niszczeniu podłogi). Potem zaczęły wypadać te plastikowe wkładki w głównym zacisku, następnie powoli zaczęły się wyrabiać gniazda zacisków blokujących wysokość rur... i oddałem wtedy stojak kumplowi. A jemu po roku padło coś z tym zaciskiem/imadłem ramy.

Ogólnie, jak na 4 lata - za te pieniądze to bardzo dobry zakup, ot plastiki są mocno niefajne
@BennyHarvey: W sumie napisałem, że w moim zero zużycia ale faktycznie taka gumka, która trzyma kierownicę sparciała i się urwała. Zastąpiłem sznurkiem jest nawet wygodniejszy więc nie uznaję tego za jakąś usterkę. Może teraz badziewniejsze robią te stojaki bo mój już trochę stary naprawdę jest pancerny.
@BennyHarvey:

i w przeciwieństwie do lidlowego nic mi się nie rozpadło przez 2 lata


@ujdzie: Mam dwa stojaki, jeden z lidla jak nowka wyglada i stoi w garazu juz ze dwa lata i nic sie nie rozpada, drugi tez budzetowy z piec lat trzymam na podworku i sluzy mi do serwisu i malowania, usterek brak.

Ale czesto rowery naprawiam na [takim](https://allegro.pl/oferta/wieszak-rowerowy-uchwyt-na-rower-wytrzymaly-2-haki-11754714996?reco_id=8f03211a-9335-11ed-9143-964e1f23dd5a&sid=0e7a5475e04eefd78184d559df6fb9f87c889ad5ac94196dac75ac99722370c3&bi_s=archiwum_allegro&bi_c=Product&bi_m=reco&)
Pobierz 4x80 - @BennyHarvey: 


 i w przeciwieństwie do lidlowego nic mi się nie rozpadło p...
źródło: comment_16736094669eUGzWOA92aF7VTChnwh0N.jpg
Po drugie, co ma do rzeczy to że rower jest enduro?


@BennyHarvey: waga. Nawet jak wieszasz za TT to przy cięższym rowerze ten stojak gibie się jak szmata. Karbonu już za TT nie złapiesz, a jak już to do delikatnych robót.