Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
O kant dupy ten #blackpill. #redpill ma rację, że status i majątek są bardzo ważne. Odkąd jestem programista 10k, kupiłem spoko autko i ubieram się dobrze to wiejskie dziewki same zagadują gdzie w podstawówce, gimnazjum i technikum dla nich nie istniałem, a jestem nadal melent 168cm wzrostu. Wiem, że nie są zainteresowane mną przez mój wygląd czy charakter, a przez mój portfel co nie zmienia faktu, że czasami ich zachowanie i słowa pokryte grubą warstwą podtekstu seksualnego kierowanego wobec mnie powodują, że ego wywala mi ponad skalę. Kilkukrotnie zapraszały mnie na lokalne imprezy/ogniska, ale za każdym razem odmawiałem, ale jak ponownie dostanę taką ofertę to już nie odmówię, ale wpierw wazektomia, bo nie chcę dać się naciągnąć na dzieciaka i nie planuję mieć dzieci.
Narka #przegryw, #divyzwykopem i frajerzy z #neet.
  • 22
@Valfoutre: @drylu09: plot twist: tak naprawdę to zapraszały go naciągary z pobliskich klubów, które wyszukują właśnie takie ofiary na ulicach i zapraszają na lokalną „imprezę” xD Widzę, że gość serwuje sobie blackbluepilla.

Ale dobrze. Następnym razem nie odmawiaj. Wielki i stanowczy samcu alfa. Idz. Jeżeli jesteś taki pewny, że nie masz zamiaru z żadną być to po co ci wazektomia? Skoro masz pieniądze to stać cię będzie na badania na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
tak naprawdę to zapraszały go naciągary z pobliskich klubów, które wyszukują właśnie takie ofiary na ulicach i zapraszają na lokalną „imprezę” xD Widzę, że gość serwuje sobie blackbluepilla.


@tropiebobry: naciągary, które znam od szkoły XD

chłop został zaproszony na ognisko czy imprezę bo wiedzą, że ma kasę i będzie można się za darmo nażreć a już sobie wmawia, że lecą na niego. Urojenia manleta


@drylu09: i uknuły super spisek, że
@uBlock_Origin: jeśli znasz je od szkoły to tym bardzie, widzą ,że da się mieć korzyści ze spotykania z tobą, plus znają ciebie, i jest im łatwiej, wiedzą czego mogą się spodziewać,czy będziesz urabialny.
@uBlock_Origin: tak myślą,nie biorąc pod uwagę,że mogą się mylić, a mogą się mylić,ale nie biorą tego pod uwagę, widząc potencjalne korzyści, w ich mniemaniu niskim kosztem,a mogą się mylić.Wykozystaj ich naiwność,niech poczują,że się myliły,i niech to zapamiętają.
@D4Ru73K: „Może nie rozumiesz znaczenia tego słowa. Nie chodzi o to by stawać na głowie lub być nieasertywnym. W związku potrzebne są wspólne zainteresowania, tematy do rozmów, podobne poglądy, wizja na życie. W teorii chcesz kogoś z kim spędzisz resztę życia bez męczenia się. Jak postawisz chaupe to zaimponujesz kobiecie zaradnością życiowa, inteligencją, stabilizacją, bezpieczeństwem. Słowo imponować możesz zamienić na słowo „pokazać”. Tylko ma co Ci będzie ta chaupa jak po
@uBlock_Origin: Zakładałem od początku, ze nie mam racji i był to niewinny żarcik, aczkolwiek myślę, że za bardzo o tym myślisz i poświęcasz temu zbyt wiele energii. Dlatego wg. Mnie już jesteś na przegranej pozycji, gdyby miało faktycznie dojść do jakiś dalszych relacji pomiędzy wami. Sam fakt, że tak cię to podnieciło, że napisałeś o tym na wypok.pl o tym świadczy. Ego ci podskoczyło, ale emocjonalnie będziesz łatwym kąskiem dla loszki.