Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co według Was Mirki może być sygnałem, że dziewczyna Was lubi? Jakie znaki najczęściej zauważacie? Kontakt wzrokowy jest najczęstszy i najbardziej oczywisty, ale załóżmy że lubi Was nieśmiała Mirabelka, która wstydzi się w ogóle popatrzeć na Mirka ( ͡° ͜ʖ ͡°) #podrywajzwykopem #zwiazki #rozowepaski #kiciochpyta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c08818cdab2baf820428b2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Proste. Jeśli zauważysz, że podpiera ścianę albo stoi blisko ściany, to podchodzisz do niej pewnym krokiem i mocno uderzasz zaciśniętą pięścią blisko jej głowy w omawianą ścianę. Po akcie samczej dominacji przybliż usta do jej ucha i wyszepcz niskim głosem "Czy to miejsce jest wolne?" Będzie zbyt skołowana, aby przetworzyć sytuację i od razu odpowie "tak". To znak, że już jest twoja i możesz zrobić z nią, co zechcesz, a
OP: Ej Mircy, ale to ja jestem Mirabelką która chce dać chlopu sygnały, tylko takie ewidentne, bo chłop mi też daje znaki ale takie że ja już nie jestem pewna xD no i może też te moje znaki nie powinny być takie ewidentne, bo jestem ultra nieśmiała (on z resztą też), więc nie ma szansy że będę go dotykać, a nie chcę się też zbłaźnić pytając wprost.
Tak więc jeszcze raz,