Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
ALE POTOP SZWEDZKI!!! ALE KATYŃ!!!!
Jak czytam takie wpisy to ja sam nie wiem czy ukropki są jacyś uposledzeni czy specjalnie próbują ośmieszyć swoją sprawę. No bo to jest robienie z logiki kurtyzany. Dlatego w prosty sposób pokaze wam parę faktow:

Czy pomagamy ruskim? Nie.
Czy pomagamy Ukraincom? Tak.

Czy Szwedzi a zwłaszcza ich żołnierze chodzą z emblematami Dot. potopu szwedzkiego i robią dni Karola Gustawa? Nie.
Czy Ukraincy a zwłaszcza ich żołnierze noszą flagi używane przez zbrodniarzy wołyńskich, lub do nich nawołujące i robią dni(a raczej rok) Stepana Bandery? Tak.

ale tam hehe to tylko garstka zapewne większość tak nie myśli hehe lubią Polaków zobacz jak Duda skandowali!!!


No to sobie przypomnij czemu pewien malarz wasacz dotarł do władzy, większość tez miała w #!$%@? jego opinie dot Żydów czy Polaków a cieszyła się bo szedł przekaz medialny ze niemcy strong

#ukraina #wojna #rosja
  • 45
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: pomagamy Ukrainie nie dlatego że ich lubimy czy z dobroci serca tylko dlatego, że taki jest nasz interes. Zatrzymać odbudowę imperialnej rosji. Dlatego to, że jakaś garstka ukraińców nosi jakieś symbole które mogą nam nie odpowiadać jest bez większego znaczenia, poza garstką ludzi którzy będą o tym krzyczeć bo uważają to za najważniejszy obecnie problem i nie rozumieją tego co się właściwie dzieje i jak wielką przysługę robią im ukraińcy,
  • Odpowiedz
@dzangyl: no ale jak to????!! Przecież jesteśmy pępkiem świata i jak mówimy, że ktoś jest postacią negatywną to przecież nie możemy się mylić prawda? Przecież Polacy nigdy się nie mylą....
  • Odpowiedz
@dzangyl: to, że w pełni zgadzam się z twoim postem i w dodatku mam bekę z nieomylnych Polaków którzy znaleźli idealny czas na wspominki o Wołyniu.
  • Odpowiedz