Wpis z mikrobloga

Akurat Mentzen jest zabardzo pro ukraiński


@PatrykZadymkaFiuFiu69: A co konkretnie jest Antyukraińskiego w reszcie? To że promowali postuylaty ,za ktore populistyczny tępy tłum ich hejtowal, a ktory ten sam tepy tłum baranów teraz zaczyna powtarząć, czyli pomagać, ale bez tych wszystkich nadgorliwych socjali?
@essos: jak ktoś się śmiał wypowiedzieć w jakikolwiek negatywny sposób to na pewno onuc. Tak się składa, że mialem okazję pracować w tym okresie kiedy zaczęła się wojna na Ukrainie, w powiedzmy usługach... Co tam się działo - wielu się bardzo szybko wyleczyło z "jedynej słusznej narracji" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@delfin000987: Staśko przydałby się chłop coś czuję, żeby z nią siąść pogadać może by coś dotarło, wydaje się być inteligentną osobą ale ciekawe czy coś do niej dociera. Z tym chłopem to jeszcze bolec oczywiście xD.
@rybsonk: Ja kojarzę wpisy Korwina odnośnie Ukrainy, które mi się nie podobały, kojarzę też brauna, Sommera nie śledziłem, ale wierzę ci na słowo. No, ale co konkretnie Mentzen antyukraińskiego mówił? Bo akurat z nim to nic nie kojarzę takiego.
@essos: ci którzy chcieli przymusowo szczepić i zamykać wszystko i wszystkich w czasie pandemii przerzucili się na wyzywanie wszystkich od onuc i wysyłanie do rosji. Dla nich to jak narkotyk jakiś normalnie.
@delfin000987: Szkoda, że Maja nie ma problemu z tym iż sama prowadzi antymęską narrację próbując narażać przedstawicieli płci przeciwnej do swojej umyślnie na ostracyzm społeczny. Poza tym jeśli dobrze pamiętam to, aby zajść w ciąże potrzebne są dwie osoby i rodzi się z tego trzecia więc nie wiem czy tak do końca jej ciało jej sprawa