Wpis z mikrobloga

ruscy to nasz zadeklarowany wróg, na wrogu wiesza się psy. Od sojusznika powinno się wymagać trochę więcej, ale żeby to zrozumieć trzeba mieć więcej niż 10 lat xd


@Buckwheat: To sa podwojne standardy i hipokryzja.
Oczekuje od ruskow tego samego, a nawet wiecej bo wiecej popelnili duuuzo wiecej. Nie ma taryfy ulgowej dla orkow, chcielibyscie onuce.
@BayzedMan: Jeśli, ja mam jakiegoś wroga to nie wymagam od niego, żeby mnie szanował, albo robił to co ja chce, bo jest moim wrogiem xddd. Czego innego oczekuje od przyjaciół itp. Tak ciężko wam to zrozumieć?
@BayzedMan: Napisałem wyżej, jeżeli interesuje Cię mój stosunek do Rosjan to już pisałem kilkukrotnie, ze Polska powinna walczyć z ruskimi do ostatniego żywego banderowca i najlepiej, jakby się wybili miedzy sobą nawzajem.
jeszcze od onuc wyzywa bezczelna małpa


@BNM2136: A co, wstyd wam ze popieracie rasyje?

@ButtHurtAlert: Ale ty jestes glupi, plujesz to wszystkim ofiarom ruskich zbrodni iwan, absolutnie obrzydliwe. W czym gorsi sa Polacy, ktorzy z przemeczenia, glodu i chlodu umarli na syberii w setkach tysiecy co?
A no tak, bo zbrodnie popelnila rasyja i dlatego nie nalezy im tego wypominac, nalezy im dac taryfe ulgowa, co za typ.