Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nieocenzurowany88: takie dziady lubią wspominać czasy gdy byli młodzi. Jako rocznik 88 też wspominam z radością czasy typu 2005 czy 2006 jak miałem pierwsza robotę za 1000 zł, grałem z collina 2 itd. A teraz by mnie wyśmiało współczesne pokolenie ¯\_(ツ)_/¯
@nieocenzurowany88: aj, w porównaniu z obecnymi wagonami była definitywnie jedna zaleta - przełącznik światła był analogowy. Otóż w pociągu przełącznik ma dwa tryby - albo świetlówka #!$%@?ąca w ryj, albo dwie żarówki które nie #!$%@?ą w ryj tak mocno. Ten analogowy przełącznik przy odrobinie uważności można było ustawić między jednym trybem a drugim w stanie metastabilnym i nie przekręcał się ani nie świecił.
Teraz są cyfrowe przełączniki i ni #!$%@? tego
@nieocenzurowany88: #!$%@? pamiętam jak miałem chyba 5-6 lat i jechałem takim gównem kilkanaście godzin nad morze ja #!$%@?, cały przedział zapchany, ani nóg wyciągnąć, ani się położyć a ludzie serio tęsknią za tym. Do tej pory mnie odrzuca jak sobie o tym przypomnę
kiedyś my będziemy takimi dziadami których młodzi nie będą rozumieli


@JanuszPDM: Na granicy nie trzepali, elektronika z zagranicy w paczkach przychodziła, mięso jedliśmy codziennie, za apostazję nie wsadzali, i nikt nie patrzył gdzie stawiasz krzyżyk w wyborach.
@nieocenzurowany88: Mam wrażenie, że tacy ludzie ostatnio podróżowali pociągami właśnie te 20 lat temu i myślą, że obecnie ludzie nie stoją na korytarzu jak nie ma miejsc albo że IC bezprzedziałowe normalnie sprzedaje miejsca stojące, przez co podróżując na święta, czasami już lepiej wziąć autobus albo przedział bo przynajmniej nikt Ci nie będzie sapał nad uchem.
A co do telefonów to podejrzewam, że ludzie dawniej tak samo mieli w dupie inne