Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 162
Wykop to chyba jedyna obecnie ostoja propagandy i otumanienia ukraińskiego.

To co tu się wyrabia to przechodzi już wszelkie normy zdrowego rozsądku.
Rozumiem żeby mieć nienawiść wobec kacapow i jest to uzasadnione ale żeby wszystko w tak trollowy sposób tłumaczyć? Np. dzban co w komentarzu gorących tłumaczy ukra, że ma flagę UPA na piersi tym, że może sobie nosić co chce bo walczy ze złem... A ponad 700 innych dzbanów go plusuje ()

A się dziwicie ludziom, że ulegają propagandzie TVP i ślepo popierają PiS. Hipokryzja...
Więc w tym kraju nigdy nie będzie normalnie przez takich jak Wy.

#wojna #ukraina #rosja
dzidek_nowak - Wykop to chyba jedyna obecnie ostoja propagandy i otumanienia ukraińsk...

źródło: comment_1673555665SP4udJnWvavd0Y9640zJou.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: wykopki są odklejone i tyle, jakby niemiec walczył w szeregach UA ale by sobie latał z naszywką SS albo z wroną to by się tu zesrali na miętowo ale Ukr czczący UPA a #!$%@? tam z czyimś dziadkiem i babcią aby gruzował kacapów. To coś jak nowopowstała forma lewactwa, niepoprawne politycznie jest mówienie źle o czarnych, homo, trans i żydach a na wykopie o Ukraincach. XD i mam w #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzidek_nowak: wykopki są odklejone i tyle, jakby niemiec walczył w szeregach UA ale by sobie latał z naszywką SS albo z wroną to by się tu zesrali na miętowo ale Ukr czczący UPA a #!$%@? tam z czyimś dziadkiem i babcią aby gruzował kacapów. To coś jak nowopowstała forma lewactwa, niepoprawne politycznie jest mówienie źle o czarnych, homo, trans i żydach a na wykopie o Ukraincach. XD i mam w #!$%@?
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak

Chłopie, jak może mieć ktoś w dupie to, że ktoś mi rodzinę zamordował?


A jak daleko będziemy takie rany rozgrzebywać? Do którego pokolenia? Przecież gdyby każdy w taki sposób podchodził do historii to wszyscy nienawidzili by wszystkich. Nie ma w Polsce rodziny nie dotkniętej w którymś pokoleniu krzywdami ze strony innych narodowości. Część mojej rodziny została zesłana na Sybir, część pojechała do obozów pracy w Niemczech. Część została rozstrzelana za jedną
  • Odpowiedz
straszne, zaraz przyjdą Ukraińcy i będą nas szczepić na covid

Czensem siem i bojem siem


@trzydrzwiowypentaptyk: @januszdoe:

Banderowcy byli gorsi od sowietów. Sowieci na Wołyniu często ratowali Polaków spod banderowskich siekier.

Banderowcy chcieli wymordować i wysiedlić Polaków. Sowieci tylko wysiedlić. Banderowcy chieli zagarnąć ziemie Polski z Białą Podlaską, Chełmem i Przemyślem. Sowieci chcieli mniej.

Dzisiejsi banderowcy wcale nie wyzbyli sie pretensji terytorialnych do Polski do tzw. "etnicznych ziem ukraińskich" przywódcy
  • Odpowiedz
@kiszczak: kolego, to nie jest odległa historia. Ja mieszkam na wschodzie, przy granicy. Widzę nastroje i nastawienie do nas przybyszów zza Buga. To nie jest tak, że to sobie kiedyś incydent był i tyle. Nie, oni nadal są w większości antypolscy bo to mają wpajane od dziecka.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak

Nie, oni nadal są w większości antypolscy bo to mają wpajane od dziecka.


Sorry, ale głupie gadanie. Być może co najwyżej w pasie przygranicznym. Tak samo jak u nas: osoby z pasa przygranicznego są bardziej antyukrainscy niż reszta społeczeństwa, czego Ty jesteś najlepszym przykładem:)
Ale kierując się Twoją logiką: uważasz, że każdy Polak uważa każdego Niemca za wroga? W końcu nasza partia rządząca tak mówi i projektuje to na resztę Polaków.
  • Odpowiedz