Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 162
Wykop to chyba jedyna obecnie ostoja propagandy i otumanienia ukraińskiego.

To co tu się wyrabia to przechodzi już wszelkie normy zdrowego rozsądku.
Rozumiem żeby mieć nienawiść wobec kacapow i jest to uzasadnione ale żeby wszystko w tak trollowy sposób tłumaczyć? Np. dzban co w komentarzu gorących tłumaczy ukra, że ma flagę UPA na piersi tym, że może sobie nosić co chce bo walczy ze złem... A ponad 700 innych dzbanów go plusuje ()

A się dziwicie ludziom, że ulegają propagandzie TVP i ślepo popierają PiS. Hipokryzja...
Więc w tym kraju nigdy nie będzie normalnie przez takich jak Wy.

#wojna #ukraina #rosja
Pobierz dzidek_nowak - Wykop to chyba jedyna obecnie ostoja propagandy i otumanienia ukraińsk...
źródło: comment_1673555665SP4udJnWvavd0Y9640zJou.jpg
  • 101
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@dzidek_nowak: usuń konto.

@Art_of_War: sam się usuń zielonko.

@dzidek_nowak: jakiego otumanienia ukraińskiego? gdyby Chinole chciały podbić europę i szły przez ruskich, to bym kibicował ruskim. po prostu wschodnią dzicz trzymać na wschodzie.

@manjan: a czy w Twoim pokoju bez klamek już przyszli ruscy? Byli blisko?

@fflou: znam trochę takich ludzi, których rodzina tam zginęła i jakoś mają to w dupie.

@manjan: tak? I kogo jeszcze znasz?
@manjan: Raczej biją się banderowcy + naziści (azov) vs naziści. Nie porównuj katynia do wołynia. Zbrodnia w katyniu została przeprowadzona na polskich elitach a nie na dzieciach/kobietach i osobach starszych ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i należy wspomnieć że banderowcy na wołyniu nie mordowali tylko otaczali wioski i patrzyli jak ukraińscy cywile (chłopki) rżną Polaków.
@fflou: człowieku, dwie siostry mojej prababci (którą znałem) Rosjanie rozstrzelali podczas powstania warszawskiego, jak uciekła na drugi brzeg.

jedną zabili od razu, drugą zgwałcili, torturowali i zabili, tylko moja prababcia przeżyła.
@dzidek_nowak: Czlowieku, moze sobie na czole ch*ja wytatuowac. Nie obchodzi mnie to do czasu jak to on sie z ruskim bije a nie Polacy. Rozumiesz? Jesli bedzie lepiej przez to walczyl i latwiej mu sie zginie z takimi pogladami to prosze bardzo. Niech walczy z banderowska szmata na piersi. Nikogo normalnego to nie rusza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@fflou: Najpierw onucę wyjebię do kacapii z Polski.

@Art_of_War: do matki sobie to powiedz zielonko i cicho tam.

@dzidek_nowak: Przed chwilą dodałem bardzo podobny wpis, to go modek #!$%@?ł po paru minutach xD Tu się już wszystko gotuje w ukraińskim sosie.

@JudzinStouner: ale to jest już mocno niesmacze. Pisząc ostatnio z "kontakt" wykopu miałem nawet teorię, że to może dlatego, że biauek zatrudnił ukrów i stąd to zukrowanie
może dlatego, że biauek zatrudnił ukrów i stąd to zukrowanie wykopu


@dzidek_nowak: O ile dobrze kojarzę (choć mogę się mylić), to moderacja jest outsourcowana. Pytanie brzmi czy Biaukov ma wpływ na jej skład. Chociaż mocno wątpię, bo komu potrzebne zarzuty o dyskryminację na tle narodowościowym?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dzidek_nowak: Wytłumacz mi proszę w jaki sposób zagrażają nam Ukraińcy którzy przyjechali do polski

@bartek9152: pewnie. Pozwól, że tka na szybko w skrócie:
-ci co przyjechali w znacznej ilości już do siebie nie wrócą i zostaną tu
-wzrośnie przestępczość
-ukry trzymają się w swoich grupach
-może narastać ich pretensjonalność

Ogólnie to tak podobnie jak z osobami czarnoskórymi wiele lat temu sprowadzonymi do Ameryki czy z naszego podwórka z romami tylko
@dzidek_nowak: mogę się mylić bo średnio mnie obchodzi Wołyń czy jakiś tam bandera. Ale czy nie jest tak że po prostu został wychowany w wierze że bandera to był bohater? Wkoncu Ukraina była pod butem Rosji więc tam propaganda też niezła leciała tak jak w Rosji że Stalin jest wielbiony. My znamy prawdę odnośnie Wołynia ale dla nich jest chyba jeszcze za wcześnie