Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Toreo: na początek może niedawno wydane Bielmo o papaju. Jest skierowane do osób wierzących w instytucje kościółka, ma zasiać wątpliwości. Sodoma to raczej grubsza sprawa i osoba zindoktrynowana może ją odrzucić z góry.
Jak dla mnie to średnio tak, bo sama SODOMA jest napisana przez geja (ja do nich nic nie mam, ale może to odstraszać osoby starsze). Sam wiesz jak będzie w tym przypadku - jak ta osoba, dla której szukasz książki ma podejście do gejów.

Poza tym - dzieje się gdzieś tam w Watykanie, daleko, za górami - trochę takie baśniowe (w sensie, że nie dotyka polskiego Kościoła).

Może coś z polskiego podwórka?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bram1982: pytam się czy glory hole w konfesjonale się liczy jako spowiedź, bo bez spowiedzi to przecież zbawienia nie będzie.

A ten śniło co do ciebie przychodzi to taki prawdziwy taka kulka z setka oczu czy europejski podrabianie ze skrzydełkami?
@runnerrunner: pamiętasz jak Jan Paweł II umierał? Tamtą smutna noc? Płakałem. W pewnej chwili przyszlo dwaj aniołowie i polecili się modlić. Dodali ze modlitwa parami (z kimś) ma dużo większą moc. W tej wizji padło porównanie że to jak strzelanie z działa do nieba. Chciałem o coś spytać aniołów ale dały znać że się spiesza do innych i odeszły.
@runnerrunner: byłem raz przypadkowo w Lourdes z szefem i viceprezesem. Wtedy Maryja z pomników uśmiechała się do mnie i mówiła że to miejsce jest jej domem. A dwaj szefowie po niemiecku mówili że wiara jest dla starych ludzi, że oni tego nie czują. Taki przypadek :)
@yahoomlody: dzięki za słowa wsparcia. Muszę przyznać że ostatnie dwa lata nie mam już tyle znaków, wizji. Bardzo mnie to boli bo to są piękne rzeczy. Ksiądz z którym rozmawiałem mówił że to normalne, że potrzebowałem mocnych bodźców na początku nawrócenia a później działanie Pana Boga słabnie.