Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem, którego trochę się wstydzę. Mam problemy skórne - atopowe zapalenie skóry / co niektórzy lekarze mówią, że łuszczyca - ciężko stwierdzić. (Nieduża)
No i od jakiegoś czasu mam problemy z bardzo wrażliwą skórą na penisie. Chodzi o to, że np: podczas masturbacji - zwłaszcza gdy się nienawilże, wystarczy, że zrobię to kilka 2-3 razy w przeciągu kilku dni i potrafi mi się podrażnić skóra - przez co albo mnie swędzi, albo szczypie - bo to drapie, ze względu na swędzenie.

Tak samo zauważyłem, że mam bardzo wrażliwą skórę na samym naplecie (?) - często podrażnia mi się skóra przy samej cewce (tej dziurce w penisie) - np: potrafi mi się tam zedrzeć skórka. Wkurza mnie to, bo potrafi mnie to irytować przy normalnym życiu (szczypie przy sikaniu), a co tu mówić o zakładaniu prezerwatywy. Różowa często tez jak się nim bawi - to często lubi bawić się właśnie tą główką członka, a w momencie w którym mam podrażnioną skóre - potrafi być to lekko nieprzyjemne.

Cięzko mi iśc z tym do dermatologa, po prostu jakoś mi wstyd. Zastanawiam się, czy ktoś z Was też ma podrażnienia na skórze / naplecie penisa.
Jeśli tak, to czy macie jakąś metodę, żeby tego unikać / zapobiec? Smaruje od jakiegoś czasu maściami z witaminą A, ale pomaga to do momentu właśnie zabawy nim.

#dermatolog #zdrowie #pytanie #medycyna #seks

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c03d4acdab2baf82041f81
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 3
UśmiechniętyDegenerat: Rano na czczo duża łyżka oleju z czarnuszki (najlepiej polskiej) i druga z ostropestu. Ważne, aby suplementy przechowywać w lodówce. Do tego po śniadaniu witamina D 4000 j. i witamina E Tokovit 200 j. I tak codziennie wiele tygodni. Po kilku tygodniach możesz mieć poprawę, mi pomogło na dłonie i stopy, może tobie pomoże na buzdygana.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri