Wpis z mikrobloga

@firyt: Te zdjęcia aukcji na Allegro gdzie jakiś Janusz nieudolnie wkleja dany produkt w jakieś stockowe zdjęcie baby gdzie widać bardziej babę a nie produkt to jedno wielkie xD i ja bym się trzymał z dala od sprzedawców którzy tak robią.
  • Odpowiedz
@firyt: Jakbyś dorwał laptopa z procesorem celeron, a zwłaszcza z okolic 2015-2016.
Ten tutaj egzemplarz Celeron N3060 jest nawet rok młodszy od tej i5 6500T

A zobacz jaka jest wydajność - jak ja to w rękach miałem to chciałem przez okno wyrzucić.
Tutaj jest porównanie nawet do twojego obecnego procesora.

https://www.cpubenchmark.net/compare/2627vs2762vs4288/Intel-i5-6500T-vs-Intel-Celeron-N3060-vs-AMD-Ryzen-3-5300U

Ten N3060 to wiecznie zarzynany na 100%, nawet w przeglądarce a i też RAMu nie można było za bardzo rozbudować,
maniek50005 - @firyt: Jakbyś dorwał laptopa z procesorem celeron, a zwłaszcza z okoli...

źródło: comment_1673548522D3auBV00zZafVcugz11YdP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@firyt: Te małe Delle to zadań biurowych są całkiem spoko. SSD i5/i7 4 rdzeniowe 8/16 GB ramu i SSD i niczego więcej nie potrzeba. Ale jak kupować, to już lepiej w amso np. nie u jakiś Januszy ;p

I tak to będzie lepiej działało od typowego lapka z procesorem niskonapięciowym 2 rdzenie, 4 wątki. Oczywiście wydajniejsze laptopy od tego też znajdziesz.
  • Odpowiedz
@firyt: No pewnie nie. Generalnie jestem fanem tych komputerów. Paru osobom to jakiś małych biur, czy do domu je poleciłem i wszyscy są z nich zadowoleni. Oczywiście jak chcesz na kompie grać, to gotowe biurowe kompy są upierdliwe, bo nawet jak gpu fizycznie wejdzie, to niekończenie starczy mu mocy zasilacza itd.
  • Odpowiedz
dell-optiplex-7050-micro


@firyt: Zajebiste komputerki, mam takiego trochę starszego 3020, włożyłem do niego i7 4770S i śmiga aż miło. Nie lubię laptopów bo mają małe ekrany i badziewne klawiatury, a tego zawsze zabieram ze sobą jak laptopa. W domu, pracy, na działce mam normalne duże monitory i podpięcie tego kompa zajmuje tyle sam czasu co rozstawienie laptopa, a komfort nieporównywalny.
  • Odpowiedz
W moim był normalny procek desktopowy w podstawce, więc żadnych problemów nie było, jak jest w tym nowszym to nie wiem.
  • Odpowiedz