Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam poważny problem.

Jestem w związku z dziewczyną już drugi rok, wszystko układa się tak jak powinno. Seks jest ok, ona jest ulegla i wiele razy mi to wyznawała, mi to nie przeszkadza. Niestety moim ukrytym marzeniem jest bycie czasami totalnie uleglym wobec kobiety w łóżku. Ostry femdom, bicie, degradacja, plucie i tego typu klimaty.
Każdy z nas już wie co kto lubi, czasami sprawdzamy nowe rzeczy, ale nie potrafię jej powiedzieć o tym co opisałem. Powiecie, dlaczego skoro nam się układa.

Dlatego, że nie potrafię sobie wyobrazić, aby osoba ktorą kocham, która jest moją partnerką, którą widzę na co dzień i która jest zawsze uległa w łóżku, nagle zaczęłaby mi robić to co wspomnialem. Po prostu nie widzę tego, że moja partnerka zacznie mnie nagle dominować, a potem jak gdyby nic wrócimy do normalnego życia. Nadal będę miał przed oczami osobę, która jest uległa i jest moją kobietą.

Co chwila oglądam tego typu filmiki na internecie i moja flustracja narasta. Zastanawiam nad pójściem do dominy, ale mam jakieś obawy, że to sie wyda. Mial ktos z was tak, że mimo związku korzystal z uslug prostytutek albo domin, aby spelnic swoje fantazje?
#seks #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c019e4cdab2baf82041b96
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 35
@AnonimoweMirkoWyznania: a ja nie rozumiem co się z tym światem porobiło że nagle każdy spuszcza się nad swoją niedolą i brakiem możliwości spełnienia wszelkich możliwych fantazji i zachcianek w życiu. Tak już jest że musimy wybierać, bo nie da się mieć wszystkiego. Umrzesz jak nie spróbujesz bycia śc*erą do podłogi? Wolisz tego spróbować i poświęcić za to swój związek i lojalność wobec osoby która Ciebie kocha a Ty (niby) ją? Jak
@kwasnydeszcz: ale znowu chyba nie czytałaś dokładnie. Pisal, że ona sama chce być dominowana. No raczej to co pisze, to nie są nornalne czynności seksualne ¯\_(ツ)_/¯

No chyba, że dla ciebie duszenie podczas seksu, to to samo, co plucie, bicie, czy jakaś poniżanie psychiczne xd
Po prostu nie widzę tego, że moja partnerka zacznie mnie nagle dominować, a potem jak gdyby nic wrócimy do normalnego życia. Nadal będę miał przed oczami osobę, która jest uległa i jest moją kobietą.


@AnonimoweMirkoWyznania:

I na to wymyślono już dawno sposób, a nazywa się on odgrywanie ról.
Przebieracie się za kogoś innego, wymyślacie sobie alter ego i podczas takich ostrych zabaw jesteście kimś innym.
OP: @Grzmichooy: @89neo: @Moh1kanin: @valvata:
o nie! Ludzi mają różne fetysze! Normalnie szok!.....

@costusmierdzi: to samo co wyżej. Normalnie, szok, że kogoś kręci femdom. Jesteście niesamowici

Zresztą każdy kto się dziwi dlaczego nie powiem tego swojej partnerce, szczególnie do Ciebie @kwasnydeszcz: to @Zawsze_w_szpilkach: już ci odpisała. Trudno, że tego nie rozumiesz i nie wiesz, że to może mieć poważny wpływ na nasz związek

@
RóżowaEskimoska: Ja jestem dominująca, ale brzydka, więc wszyscy mnie odrzucają. Wolą być z ładną, ale mieć seks, który nigdy nie będzie ich w pełni satysfakcjonował zamiast być z kimś kto faktycznie może spełnić ich fantazje i jeszcze zaoferować bliskość.
A ty opie jesteś obrzydliwy, że w ogóle rozważasz zdradę z kimś kogo rzekomo kochasz. I jak w ogóle można najbliższej osobie nie powiedzieć o tym że ma się jakieś fetysze.
---