Wpis z mikrobloga

Na #shopee najlepsza była możliwość zamawiania rzeczy po kilka zł i mieć do tego darmową dostawę i teraz #!$%@? bombki strzelił bo na #allegro darmowa dostawa jest od 40 zł ...
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czemu_dlaczego: A gdzie się pomylił? Na allegro musisz mieć smarta za 60zł/rok + 45zł w koszyku. Amazon = prime za 49zł/rok + 40zł w koszyku LUB produkt z kategorią prime.

Z Amazonu mogę kurierem albo do paczkomatu zamówić przewód usb za 2zł, bez kosztów dostawy. Takiego samego przewodu nie zamówię za darmo z Allegro, nawet mając smarta.

A do tego dochodzi prime video, prime gaming, amazon music, prime reading i cholera
  • Odpowiedz
@niepowtarzalny-dwa: Tylko większość rzeczy niestety jest droższa niż na allegro.
Ale i tak się prime opłaca bo można trafić na tanie rzeczy i wtedy wysyłka bez mwz to super sprawa.

A to tego Amazon prime video i gierki za free ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aloucie oczywiście że z allegro zamówisz za darmo nawet coś za 1zł. Po prostu bierzesz od tego sprzedawcy coś za tyle aby razem było 45zł i tą niepotrzebną rzecz za darmo odsyłasz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Czas poświęcony na pieprzenie się ze zwrotami jest droższy niż koszt wysyłki inpostem.


@aloucie gratuluję że zarabiasz 176,28zł na godzinę, ale większość nie (zajmuje to 5 minut, a najtańszy paczkomat 14,69, matematykę zostawiam tobie)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szuineg: 5 minut to może zajmuje zaklejenie paczki i naklejenie nowej etykiety, a trzeba jeszcze dymać to zwrócić - no chyba że mieszkasz w paczkomacie. (Ps nie inpostowe paczkomaty są jeszcze tańsze, a najtańszy paczkomat kosztuje dyszkę a nie 15zł).

Dodam jeszcze że wtedy #!$%@? sprzedawcę na jego czas, materiały i opłatę allegro:
https://sprzedaznaallegro.pl/czy-allegro-smart-oplaca-sie-sprzedajacym/#ile-kosztuje-allegro-smart

Ale tak, #!$%@?ć prywaciarzy, "tak trzeba żyć" - przecież nie zarabiasz 180zł na godzinę jak jakiś piwniczniak
  • Odpowiedz
a trzeba jeszcze dymać to zwrócić - no chyba że mieszkasz w paczkomacie.


@aloucie: przecież od momentu odstąpienia jest 14 dni i przy odbiorze kolejnej paczki możesz nadać tę ze zwrotem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PepeXD: No to faktycznie, zatem nic nie stoi na przeszkodzie żeby zamówić długopis bic, a pozostałych 44 zwrócić. Miłej zabawy!
( ) Do zobaczenia na kolejnym "rozdajo" xD
  • Odpowiedz
@aloucie: czym się mam przejmować? Piszę do sprzedawcy pytanie, a zanim mi na nie odpowiada, to podnosi cenę? Odsyłam towar, który jest niezgodny z opisem, a sprzedawca robi mi wielką łaskę, żeby oddać kasę w ciągu 14 dni?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PepeXD: Co ma pisanie do sprzedawcy albo reklamacja niezgodnego towaru, do cyrku ze zwrotami żeby przycebulić na wysyłce? Że jest legalne? No raczej, podaj przepis, który zabrania srania do paczkomatu.
  • Odpowiedz
@lullul: darmo za kilka złotych to się skończyło już dawno temu, jakoś w maju 22, później był limit 10 zł od jednego sprzedawcy, później 20, 29 na Paczkomat, 40 zł na kuriera a skończyło się na 79 zł na kurierze
  • Odpowiedz