Wpis z mikrobloga

68 + 1 = 69

Tytuł: Spokój emocjonalny
Autor: Bernardo Stamateas
Gatunek: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Ocena: ★★★★★★★
ISBN: 9788311162860
Wydawnictwo: Bellona
Liczba stron: 285
Forma książki: książka
Bernardo Stamateas światowej sławy psycholog i terapeuta, przekonuje że źródło emocjonalnego spokoju znajduje się w nas i pomaga rozpoznać przyczyny odczuwanego niepokoju.

Muszę przyznać, że książka trafiła w moje ręce dosyć przypadkowo i początkowo obawiałam sie, że będzie przepełniona couchingowymi mądrościami. Na szczęście obawy były niepotrzebne.

Czyta się ją dosyć lekko (mimo że tematy do lekkich nie należą). Problemy przedstawione w sposób bardzo zwięzły wraz z konkretnymi radami. Trzeba przyznać, że jeśli ktoś szuka bardziej naukowych informacji może poczuć zawód.

Tę pozycję da się pochłonąć w szybkim czasie, bez poczucia przytłoczenia podanymi informacjami. Myślę, że jeszcze nie raz sięgnę do niej w przyszłości szukając szybkiej rady czy dawki inspiracji. Książka zawiera również sporo cytatów, które czasem trochę rozpraszały w trakcie czytania 'głównej' treści, jednak niektóre z pewnością warto zapamiętać na dłużej.

Prywatny licznik: 2/100

#bookmeter #ksiazki #psychologia #czytajzwykopem #emocje #naukispolecznebookmeter #psychologiabookmeter #socjologiabookmeter
Pobierz L.....y - 68 + 1 = 69

Tytuł: Spokój emocjonalny
Autor: Bernardo Stamateas
Gatunek: n...
źródło: comment_1673529307Xqv1YTW4Z3YttCzjiwy8oy.jpg
  • 1