Wpis z mikrobloga

potrzebuje wyczyscic a najlepiej wyprać pokrycie tylnej kanapy. bez problemu całość wyjąłem ale widze ze materiał jest przymocowany metalowymi kółeczkami. można je jakoś zdjąć i pozniej da rade wyprać sam materiał? myslalem zeby wyprac cala kanape ale jak mi wody naleci do tej żółtej gąbki do środka to już chyba będzie woda w niej na amen #motoryzacja #majsterkowanie
Pobierz rosso_corsa - potrzebuje wyczyscic a najlepiej wyprać pokrycie tylnej kanapy. bez pro...
źródło: comment_1673522214TauyXsISOu3uMKANWcTtdR.jpg
  • 14
@rosso_corsa: problemem może być dobre naciągięcie tej tapicerki - po akcji może być pozwijana i będzie wyglądać #!$%@?. Normalnie fotele pierze się bez rozbierania - odkurzacz piorący wyciągnie 90% wody, a reszta wyschnie na słońcu (jak akcję przeprowadzisz wiosną/latem) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rosso_corsa: Masz gąbke dookoła leci taki metalowy drut który to usztywnia i te kółeczka są na min osadzone, na twoim miejscu to lepiej kupić jakiś środek do prania tapicerki jak już wyjąłeś i szczotą przelecieć potem spłukać w wannie wodą bierzacą i wysuszyć
@rosso_corsa: no z tym lepiej to bym dyskutował, prałem tak kiedyś i powiem tylko jedno: nigdy więcej. Po praniu w pralce i wysuszeniu wyszły plamy, może źle odwirowała albo suszenie na słońcu, nie wiem. Fakt, czyste były i pachnące, ale za ładnie to nie wyglądało. A teraz najlepsze: montaż. Nigdy więcej, współczuje Ci tylko tego co Cię czeka.
Wole odkurzacz piorący, szybciej, łatwiej, efekt zadowalający, a za 800zł dostaniesz karchera który
@s---k: @strikingsurface: @aksal89: @Mawid_Dotyka: @aksal89: @SpalaczBenzyny: cycuś glancuś wyszlo zajebiscie kanapa jest jak nowa i ladnie pachnie, karcher by na pewno tak nie doprał tego ladnie jestem mega zadowolony
@dezerter10: moze masz slaba pralke, zmontowalem fachowo na trytytki a nie jakies druty. zajelo mi to moze z godzine ale jest
Pobierz rossocorsa - @s---k: @strikingsurface: @aksal89: @MawidDotyka: @aksal89: @SpalaczBenz...
źródło: comment_1673544775ndsVOlwMtNffe7AklLs264.jpg