Wpis z mikrobloga

  • 0
Co można jeść mając złamaną żuchwę I druty na zębach tak, że nie można w ogóle jej otworzyć?
Przychodzą mi do głowy zupy krem i czekolada w płynie
Jakieś pomysły?
#jedzenie #gotujzwykopem
  • 19
  • Odpowiedz
@GG99: ziemniaki na pewno, tylko dodaj mleko/wodę żeby było konsystencji bardziej płynnej. Jakby się uprzeć, to i schabowego wsuniesz, tylko trzeba rozdrobnić na mikro kawałki, albo zblendować, tak żeby można było połknąć bez żucia. Dobrym pomysłem są też słoiczki dla dzieci, tam masz już gotowe zblendowane mięso.
  • Odpowiedz
@GG99: miałam 10 spotkań z rehabilitantem po pół godziny i wyglądało to tak że napierw masował całą twarz a później palcem w rękawiczce rozciągał od środka policzki po to by mięśnie nie uległy skurczeniu i żeby przywrócić zdolność do pełnego otwarcia buzi, co jest ważne np. podczas wizyt u dentysty. Tylko że ja robiłam operację w Niemczech i rehabilitacja była opłacona przez kasę chorych.
  • Odpowiedz
@RamtamtamSi: oj tak... Racja - niby zapychało rury, no ale czasem płakałem widząc innych ludzi jak jedzą żrą, wsuwają itp... ( ͡° ʖ̯ ͡°) to chyba najgorsze w zadrutowanym ryju ( ͡º ͜ʖ͡º) a po 6 tygodniach to sie dorwałem do żarcia jak jakis stereotypowy Rumun w #!$%@? xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@PanCate Wyszło tak sobie ale może to kwestia doświadczenia przy przygotowaniu. Poszedłem dalej i zmixowałem kebsa. I też tak sobie. Jedyny plus ziemniaków, to uczucie sytości
  • Odpowiedz