Wpis z mikrobloga

@Beszczebelny: Jeśli w biedronce to możesz kupić nieświadomie bo ich polityka podawania cen jest doskonała. Na każde zakupy co najmniej jeden produkt mam w cenie innej, w jakiej chciałem go kupić. Na całe szczęście za jakiś czas powstanie u mnie jedyny słuszny sklep, więc ten będę omijał szerokim łukiem :-)
@Beszczebelny:
Mnie najbardziej rozwala to, ze ceny alkoholu wydają się przy tym wszystkim stać w miejscu. Taki typowy zestaw domówkowy typu tania łycha, cola i chipsy wzrósł głównie przez podwyżki coli i chipsów bo whisky trzyma w miarę stabilną cenę.
@yeloneck: taki obraz twój bo jak typowy brainlet twoją odpowiedzią na drożyznę jest wysranie żeby "kupować tańsze" xD
To były tańsze, jeszcze w listopadzie po 3.49 w zwykłych sklepach.
@Beszczebelny: Ja dziś widziałem laysy w lidlu za 9.99 i myślę sobie co do #!$%@?, niedługo zostanie przebita bariera 10zł za ziemniaka w plastrach XD O dziwo pringelsy które kiedyś były drogie w porównaniu z resztą chipsów nie wystrzeliły znacznie do góry przez co z drogich stały się o wiele bardziej akceptowalne cenowo w porównaniu z resztą ( ͡º ͜ʖ͡º)