Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass: Niestety to nie jest silnik z z650 a do Ducati temu tak samo blisko jak do hulajnogi. Typowy chińczyk więc zapewne z jakościa nie idzie to w parze. Jedyne plusy jakie widze to to, że z fabryki wychodzi na dobrej gumie i z przodu jest zawias KYB.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@strikingsurface: są dostępne , dziś to nie problem,nie to co jeszcze 10 lat temu.
@dratev: no 1:1 nie jest, ale odpowiada to charakterowi tego sprzętu, jakość jest już na bardzo wysokim poziomie, zobacz benelli chociażby, tak ma wtrysk bosha, hamulce j.huan (brembo z hiszpani) , przód i tył ma kyb, ride by wire, płynna zmiana mapy.
@kipowrot: można też się #!$%@?ć w gruza którego naprawy będą kosztowały krocie. A
@Kick_Ass kup raz porządny motocykl używany i porównaj, to by było ciekawe. Ja mam odwrotnie jeździłem sporą ilością motocykli japońskich albo bmw, sam mam tylko Japończyki, nigdy nie miałem problemu z używką. A jeździłem Hyosungiem, czyli to nawet nie chińczyk i od razu było widać, że jest gorzej. O junakach i innych tych małych 125 nie ma co mówić, to badziewie straszne, nie można porównać do starego suzuki gn125 na przykład.
@kipowrot tak się składa, ze miałem Rometa K125 2014r i jeździłem na Suzuki GN125. ZERO RÓŻNICY więc też nie przesadzajmy xD to tylko 125.

@Kick_Ass DLACZEGO JESTEŚ ZADOWOLONY Z CHIŃCZYKÓW NIE POWINIENEŚ SIĘ CIESZYĆ Z CHIŃCZYKÓW BO NA WYKOPIE PISZO ŻE TO GUWNO xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kipowrot: miałem Vstroma i KLE , no i co, spoko były ale prosty serwis u Mileny i Szparaga mnie wyszedł 2.5k , ustawienie gaźnika w kle, wymiana zabieraka,smarowanie linek i ustawienie zaworów plus oleje itp. Podobny serwis ADV z tym że doszła wymiana napędu ,montaż manetek podgrzewanych wyszedł mnie 700 zł. ¯\_(ツ)_/¯ a vstromem byłem na jakimś wakacyjnym przeglądzie sprzętu w suzuji,motocykl który miał przebieg ledwo 50k udokumentowane naprawy itp, wyliczyli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zielony34: ja zupełnie nie patrze tymi kategoriami. Miałem już 2x zipp tracker 250 (imo świetny sprzęt) , rometa soft 125, kawasaki kle500, vstroma z 2012 potem przesiadłem się na ... zippa scramblera 125 xD a teraz romet adv400 i kolejny pewnie też chinol będzie jeśli nie Leoncino Trail to ten Heritage od CFMoto, i nie mam z tym problemu. Nigdy mnie sprzęt nie zawiódł, oczekiwań nie mam żadnych, chiny robią to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kipowrot: na vstromie nic, ale na chińczyku też nigdy nie straciłem,nie wiem skąd opinia że tego nikt nie kupuje z rynku wtórnego? Nie kupują ludzie o ograniczonym umyśle, którzy uważają że chiński sprzęt to tandeta z marketu. Patrze po przykładzie mojego obecnego sprzętu, wszystko schodzi na pniu , nowy kupiony za 13.300 dziś z pocałowaniem w ręke idzie za 11-12. Zobacz Junaka 320, sprzęt na rynku jest od praktycznie 10 lat,
CF Moto Heritage 700


@Kick_Ass: no na pewno nie to, te skrzyżowane kolektory to jest top!

Wygląda jak odtworzony z pamięci miks diavela, scrablera, trochę dziwności MV Agusty. Osobno miałoby sens, razem to spełnienie marzeń gościa po 30, który ledwo co zrobił prawo jazdy i przesiada się na pierwszy "prawdziwy" motocykl po swoim Romecie 125.

Podoba mi się też to z jaką pewnością twierdzisz, że jakość jest już na wysokim poziomie.
@Kick_Ass: większość z wymienionych czynności serwisowych to można zrobić samemu, czysta przyjemność, wiadomo nie te grube wymagające sprzętu, czasu i umiejętności. W zasadzie to cenowo każdy z motocykli wychodzi mi podobnie w serwisowaniu, z tym że pokonałem lenistwo. Bo kiedyś, przy starych cenach to wolałem oddać do zrobienia i mieć na gotowo, dziś te proste czynności robię sam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MisPalkis: no nie,patrze na raporty awaryjności chociażby, a może topka na listach sprzedaży takich maszyn jak benelli któryś rok z rzędu coś panu mówi ? Akurat nasze pismaki jeszcze nic nie opublikowały,o dziwo. Ale jakość takich motocykli jak Zontes czy Benelli jest już weryfikowalna przez userów dłuższy czas. Cf Moto nie wypadło psu z pod ogona, przecież oni od długiego czasu są obecni na rynku UTV i są tam bardzo odbrze