Wpis z mikrobloga

Były dziennikarz FOX news chyba przytula ruskie dotacje. Polska ZAŁAMUJE się nie przez ukraińskich imigrantów. Dodatkowo nie powinna pomagać Ukrainie, bo to, że Rosja zaatakowała Ukrainę to wina NATO. Polecam poczytać komentarze pod filmem, i zobaczyć jak amerykanie są niedorobieni. Jak fajnie się pisze jakiemuś ziomalowi z USA, Indii czy innej Hiszpanii o tym, co Polska powinna robić. By mieszkali obok tych dzikusów, to by zmienili zdanie.
"Niezależny" dziennikarz też pieprzy głupoty.
#polska #ukraina #wojna #rosja
  • 12
@Pshemeck: Ziobro zaskoczenia. Trump swego czasu powiedział że bardziej ufa Putinowi niż amerykańskiemu wywiadowi, czego zatem oczekiwać po dziennikarzu mediów które wspierały pomarańczową morde?
@shmatshiage: Zasięgi ma spore, więc mimo wszystko przykra sprawa.
@thorgoth: Ja jestem 100% prawicowym konserwatystą, i mnie to wszystko ostatnio po prostu smuci. Nie wiem jak można być patriotą i opowiadać się po stronie zbrodniarza putina.
@Pshemeck: @Pshemeck:

Amerykańska prawica jest pokrzywiona w ten sposób, że czuje się wypieraną elitą White Anglo-Saxon Protestant (WASP) przez elitę żydowską z promowanymi przez nią mniejszościami i emigracją z krajów niebiałych.

Tak sformułowana amerykańska prawica paradoksalnie widzi sojusznika w Putinie, który jawi jej sie jako ostatni ośrodek "białej" władzy opierający się globalistom. Boją sie, że po przegranej Putina globaliści się jeszcze wzmocnią i ich udupią.

Takie po.ebane są meandry rozgrywek
@Bounty:
Akurat amerykańskie bardziej skrajne lewactwo i prawactwo w kwestii Ukrainy trzyma mocną sztamę. Tylko że lewactwo (prawdziwe, nie że Demokraci to lewacy :P) tam to margines, więc nie mają własnej TV i ćwierci zasięgów.
Polecam poczytać komentarze pod filmem, i zobaczyć jak amerykanie są niedorobieni


@Pshemeck: Przecież to na bank w 99% ruskie trolle. Wbrew popularnym opiniom amerykanie mają trochę oleju w głowie, bo nie wybrali drugi raz orange mana i jego głupiej gromadki.