Wpis z mikrobloga

@DESiGNER86: wydaje mi się że to nie tylko polityka gówno-reklam, tam po prostu nie było niczego wartościowego, też sam syf jak na aliexpressie + często wysyłka spoza polski i ten sam okres oczekiwania na dostawę z chin.
  • Odpowiedz
@DESiGNER86 Pamiętam jak startowali z tymi swoimi #!$%@? reklami, a już się pakują xD Nawet ani razu nie wszedłem na ich stronę, dlaczego Allegro ma być zadowolene? To shopee było konkurencją dla nich? Myślałem, że tam tylko jakieś chińskie guwno można było kupić
  • Odpowiedz
i zatrudniania do reklam przygłupów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DESiGNER86: Nope, te reklamy były strzałem w dziesiątkę, sam produkt trochę po prostu kulał.
To że czegoś nie rozumiesz nie oznacza z automatu, że jest głupie, przeważnie jest na odwrót
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DESiGNER86: 3 razy coś tam zamawiałem - raz dostałem nie ten model co zamawiałem dwa razy sprzedający prosił o anulowanie lub zamówienie jeszcze raz po wyższej cenie. Niech ginie.
  • Odpowiedz
@Kroledyp: Nie wiem skąd te ankiety wytrzasnąłeś, kogokolwiek zapytam to większości mówiła o irytujących reklamach. Zreszta końcowy efekt w postaci zamknięcia serwisu potwierdza.
  • Odpowiedz
@DESiGNER86: nigdzie nie widziałam ani nie słyszałam tych rzekomo #!$%@?ących reklam, ale korzystałam ostro z Shopee, zamawiałam tam żarcie dla psa i kotów, mieli super ceny, fajne zniżki i bardzo szybką dostawę. dla mnie przykre info i uważam, że szkoda
  • Odpowiedz
@DESiGNER86: Tak zamknęli serwis przez reklamę, produkt był słabo dopracowany no i walka z Allegro w Polsce to arcytrudne wyzwanie. Co do ankiet to czasem mam wgląd w pewne sprawy i generalnie to czego chce ogół ludzi jest przerażające, wręcz mamy #!$%@? po całości. To co ludzie mówią w oczy a na co głosują to dwie oddzielne sprawy, wiem co mówię
  • Odpowiedz