Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Pabick: ten mem to piekło polskich spierdonków, bo więcej Ukrainek walczy na froncie niż przegrywów w Polsce w ogóle przeżyłoby pierwszy nalot.
  • Odpowiedz
@windows95: Nie widziałem na żadnym filmiku żadnej Ukrainki martwej lub walczącej na froncie, tylko jakieś te same tiktorerki lansujące się w nowych i czystych mundurach na bezpiecznych od frontu tyłach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Pabick: dobra, waginosceptyku, nie widziałeś filmików z laskami walczącymi na wojnie to pewnie znaczy że wszystkie juleczki uciekły z kraju i zostali sami biedni mężczyźni xD
  • Odpowiedz
@windows95: Jak dla Ciebie jedna płeć jest gorsza niż druga i jest oki, to nie ma tematu. Normalny człowiek widzi że coś nie tegez, bo albo wszyscy mają obowiązek albo nie.
  • Odpowiedz
Nie jestem, dlatego nie #!$%@?ę takich bzdur w internecie


@windows95: smutne musisz mieć życie jeśli nie ufasz nikomu i wszystko musisz zobaczyć na własne oczy.
Ale spróbuj nad tym popracować. Nie wszyscy kłamią a jeśli masz takie wrażenie to czytaj na dany temat z kilku źródeł i wyciągaj własne wnioski.
  • Odpowiedz
@Pabick: Taguj przegryw bo mam w dupie te twoje urojenia. Specjalnie mam to na czarnej żeby nawet nie patrzeć na te wasze spierdoxy ani nawet przy tym nie stać bo się można tylko zarazić chorobą przegrywa. Kiedyś część to był lolcontent dla beki a teraz to już tylko zostało same żałosne dziadostwo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@WhiskeyIHaze: smutne masz życie, jeżeli pomiędzy waleniem konia a śmieszkowaniem w internecie potrafisz budować hejt wobec kobiet bo czegoś nie widzisz na głupich filmikach. Zamiast marnować energię na bezproduktywne szerzenie fejków wśród swoich kolegów negatywnie nastawionych do płci przeciwnej, polecam zapoznać się z prawdziwymi informacjami. O ile nie będziesz musiał oczywiście wychodzić z piwnicy

https://www.washingtonpost.com/opinions/2022/06/14/ukraine-women-war-effort/
  • Odpowiedz
@Pabick: O Panie jak mnie to #!$%@?, na sadolu czasami wrzucają te tępe pi$#@. Umalowane w mundurze, czyściuteńkie, i jeszcze pozują z bronią. Fakt, na pewno jest trochę kobit na froncie - bardziej jako sanitariuszki czy coś, ale to promil.

Ale te kompilacje to jest taki rak,że się w pale nie mieści. Piękne kobiety, czysty mundur, one umyte włosy, wymalowane, oczy usta - no wypisz wymaluj żołnierz!
  • Odpowiedz
eżeli pomiędzy waleniem konia a śmieszkowaniem w internecie potrafisz budować hejt wobec kobiet bo czegoś nie widzisz na głupich filmikach.


@windows95: nie wiem skąd takie wnioski. nie każdy żyje tak jak ty.
Ja wyśmiałem tylko twój pogląd, że trzeba coś zobaczyć na własne oczy bo inaczej filmiki w necie czy artykuły kłamią. No chyba, że akurat zgadzają się z twoją narracja to tedy są ok xd
  • Odpowiedz