Wpis z mikrobloga

Wiecie co szkoda mi tego Zelenskiego. Niby aktor i polityki musiał się szybko uczyć, ale jeździ, przemawia i prosi aby ktoś mu pomógł zlikwidować raka jakim jest rosja na ukraińskiej ziemi. Chłop chciał zrobić z Ukrainy dobrze rozwiniętą demokratyczną Ukrainę. Dla mnie mógłby nawet rządzić jak putler albo puchatek czyli ile się da i zdrowie pozwoli. Ja myślałem że Europie zależy aby mieć w swojej strefie własnej Ukrainę. Bogata w ziemie i surowce. A oni podtrzymują kroplówką tego Zelenskiego ludzie giną i nie mają jaj aby tego putlera ustawić do pionu. Ten Stolenberg można powiedzieć, że zna się na robocie i ciśnie jak trzeba tylko że za dużo miękkich faj jest w polityce,która zawsze była najważniejsza a nie empatia i pomoc. Tak samo jak np. w boksie. Jak nie masz dobrego promotora który zna się na biznesie i polityce to możesz sobie boksować na kameralnych galach, mieć rekord 50:0:0 a i tak szanse na walke o pas nie dostaniesz. Szkoda, że ten świat dopuścił do takiej wojny.
#ukraina #wojna #rosja
  • 8
@Dyktator90: spójrz na to z innej strony czy chciałbyś żeby ruskie zaatakowali nas i nam rozwalali wszystko? Oczywiście ulegliśmy zbiorowemu hurraoptymizmowi że ruscy się już wykrwawili i nie mają na nas sprzętu co prawdą nie jest bo zbierają sprzęt na Białorusi i mają tego na magazynach tyle żeby nam co najmniej poważnie zaszkodzić więc to nie jest takie proste jak się wykopkom wydaje
zbierają sprzęt na Białorusi i mają tego na magazynach tyle żeby nam co najmniej poważnie zaszkodzić więc to nie jest takie proste jak się wykopkom wydaje


@mial85: nie no, atak na Polskę to już byłoby kompletne samobknstwo i dla Putina i dla Łukaszenki
@rybsonk: dlaczego tak uważasz? Polska póki co nie jest silna militarnie a wręcz osłabiona przez to że oddała dużo sprzętu a z Brześcia do Warszawy jest tak blisko że przy odpowiednio dobrze zakrojonej akcji można by to rozegrać
@Dyktator90: dlatego tylko rządy SI mogą nas uratować. Mogą też być ślepym zaułkiem, ale że rządy człowieka są ślepym zaułkiem, to już wiadomo, chociażby na przykładzie takich odpadów cywilizacyjnych jak rosja i jej mafijny rząd
@Zeugma: to akurat jest jedna z lepszych rzeczy, które udało nam się wymyślić, bo pozwalała nam przezwyciężać ograniczenia własnej natury chyba nawet bardziej niż maszyny do latania. Z tym że zarówno ustrój polityczny, jak i gospodarczy, ma tendencję do degenerowania. Żaden system nie jest doskonały, zawiera w sobie pewne wady, które z czasem zaczynają zyskiwać na sile. W kapitalizmie jest to gromadzenie się bogactwa w rękach wąskiej elity i idące za