Wpis z mikrobloga

Mirki tak mi chodzi po głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) od dłuższego czasu spróbować topical duta. Niestety jestem sierota i nie bardzo wiem co się robi jakby tak celny zatrzymał taką paczkę?
Druga kwestia potencjalnych źródeł jest multum, a ciężko samemu namierzyć sensowne.
W związku z czym taka myśl mnie naszła, czy byłby ktoś chętny na grupowe zamówienie?
Najlepiej jakaś nie-zielonka, która budzi większe zaufanie niż moje świeże konto :P

Primo wyjdzie taniej, secundo łatwiej wspólnie zlokalizować sensowne źródło.

#dutasteryd #finasteryd #lysienie #wlosy
  • 4
@pggawtrashmail zamówiłem ostatnio na spróbowanie duta topical ze sklepu hemiacosmetics z Serbi razem z 2 butelkami RU. Po 2-3 tygodniach przyszła paczka ale musiałem dopłacić bo to nie z eu cxy jakoś tak, idk, ale paczki żaden celnik nie zatrzymał
@Paqqno Jako co to jest nadawane? Mam na myśli to, żeby ktoś nadgorliwy nie potraktował mi tego jako sprowadzanie leków lub pod inne szemrane substancje? W ogóle aż dziwne, że z takim popytem żaden lab w Polsce nie syntetyzuje takich rzeczy.
@pggawtrashmail tbh to nie wiem bo dokumentacja po serbsku przyszła xd ale sklep jest legitny raczej, z różnych źródeł widziałem pozytywne opinie na redditach itp, ale czy na mnie działa to nie powiem bo od tygodnia to mam dopiero