Wpis z mikrobloga

@NaczelnyAgnostyk: @cutecatboy: sok pomidorowy Fortuny sobie kupiłem. To jest taka jakby zakrętka ale nie do końca, bo po odkręceniu to się dzieli na obrączkę co zostaje na gwincie i to co odstaje. Później tego już nie zakręcasz tylko zatrzaskujesz. No tylko, że przez to robi się nieszczelne. Wziąłem łyka i chciałem jeszcze zabełtać bo za gęsty był to przeciekło przez ten pseudo korek.

Za jakoś 2 lata wchodzi to do
  • Odpowiedz
Później tego już nie zakręcasz tylko zatrzaskujesz


@PonuryKosiarz: nie, to dalej się zakręca o chyba jeden czy półtora obrotu i dlatego se rozchlapałeś, na sokach z biedronki to widziałem i chyba na mleku i jeszcze mi się nie udało uronić ani jednej nadmiarowej kropli
  • Odpowiedz
nie, to dalej się zakręca o chyba jeden czy półtora obrotu i dlatego se rozchlapałeś, na sokach z biedronki to widziałem i chyba na mleku i jeszcze mi się nie udało uronić ani jednej nadmiarowej kropli


@Pangia: dobra... dałem temu jeszcze jedną szansę. Myślę sobie co ja nie dam rady?
No #!$%@? jednak nie. Odkręcić nie mogłem że prawie cały ten plastik z kartonika wyrwałem.Jak w końcu puściło to się ta
PonuryKosiarz - > nie, to dalej się zakręca o chyba jeden czy półtora obrotu i dlateg...

źródło: comment_1673480220p9PPWSGwA4Xtro0IYTOGyF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz