Wpis z mikrobloga

@RenkaRenkeMyje: Również mega polecam i czekam na drugi sezon ALE dorzucę mały kamyczek: w pewnym momencie zaczyna się delikatnie "ciągnąć" ale potem wraca na dobre tory. Jakby miał nie 10 a 8 odcinków byłoby super.

Widać to nawet po filmwebie, gdzie odcinki 3-6 mają słabsze oceny (chociaż oczywiście filmweb nie jest wyrocznią). A i mając na uwadze, że w 1 sezonie niewiele się wyjaśnia, liczę, że sezon 2 będzie z grubej
@RenkaRenkeMyje: Poniższą listę sporządziłem na szybko w pracy. Zaznaczam, że dla mnie liczy się w serialu czy filmie akcja i na absurdy mogę przymknąć oko.

W bardzo podobnym klimacie: Ciche Miejsce 1 i 2; Nie otwieraj oczu; Cisza; Pod kopułą;

Torchę z innej beczki: The 100 (jeżeli potraktujesz ten serial jako rozrywkę bez patrzenia na absurdy, to wyróżnia się naprawdę fajną i dynamiczną akcją); Terra Nova (2011 - fajnie się ogląda)
@RenkaRenkeMyje: Mnie mega wciągnął. Niestety, dwa lata temu obejrzałem trzeci sezon i czekałem jak z wytęsknieniem na 4. Niestety, dwa tygodnie temu dowiedziałem się, że 4 nigdy nie miało być i nigdy nie będzie xD Wydawało mi się, ze 3 nie kończy tematu - a jednak!
@pan_kleks8 mnie srednio niestety. Widze, że sporo ogladasz. A jakies inne seriale które ciągle trzymają w napięciu lecz niekoniecznie o podobnej tematyce?
Ja w serialach lubie to, jak plynie akcja. Wkuria mnie kiedy są prowadzone jakieś wątki poboczne z romansami w tle które kompletnie nic nie wnoszą do serialu. Tzn może coś tam byc, wiadomo, ale nie polowe serialu xD z niektórych 10 odcinkowych seriali netflixa, jakby wyciąć #!$%@?, to serial miałby
polecasz coś w fajnym klimacie do obejrzenia?


@RenkaRenkeMyje: Dzięki za polecenie From, a skoro pytasz to podrzucę kilka, które widziałem i wyróżniają się takimi wątkami:
- wymieniane: wyżej Dark i 1899 (niestety skasowany),
- Outer Range,
- Night Sky,
- Peryferal,
- Pozostawieni

a z innej beczki bardzo dobrze ogląda się See. Również The 100, jeśli Ci podejdzie, bo trochę naiwny, ale tam akcja praktycznie nie zwalnia tempa.
@RenkaRenkeMyje: To żeś wybrał chyba najsłabszy (najwolniejszy) z tych, które podałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
On mi trochę przypomina ten From, ale to chyba nie będzie dla Ciebie, poza tym pamiętam, że potem przysiada i robi się trochę telenowela.

Z akcją to są See oraz The 100 i to te miałem na myśli. Jeśli nie widziałeś, to obczaj sobie jeszcze Ozark, powinien Ci podejść. Tylko tam to