Wpis z mikrobloga

@Cheems_FBI: Dziś się dobrze wstrzeliłem 8/9 zaakceptowanych, Byredo Bal D'afrique 100 ml za 440 chyba strzał miesiąca zobaczymy co przyjdzie, Versace oud noir za 190 ale anulowałem go, CAHS za 330, Nishane Hacivat 50 ml za 410, ale po przejrzeniu wykresów na PH też odpuściłem, plus parę flakonów do różowej, Chloe Chloe, Chloe nomade, ciekawe w jakiej cenie był Black Afgano bo wisiał w zakładce ( ͡° ͜ʖ ͡
@Cheems_FBI: jakbym takiego Franka Tabake za 160 przytulił to bym chyba miesiąc chodził z bananem na mordzie. Co mam zrobić żeby też się dowiadywać o takich promocjach na czas, i móc razem z Tobą przeżywać Anetkowe rozczarowania?
@Barcol: Jakiś czas temu miałem z Anetką dobre synchro. Ja robiłem sobie kawę, a ona wrzucała zwroty. Dlatego miałem sporo postów z linkami. Ostatnio chyba zmieniła godziny trolowania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@NiedzwiedzBilly: Dziś wisiał za plus minus 650 więc jak wleciał z ubytkiem to pewnie za pół ceny , ale już mi się nie chciało odświeżać, Hacivata bym brał jakby był z uszkodzonym opakowaniem ale z tym ubytkiem ze zwrotów już się tak nie opłaca.
@Cheems_FBI: Chloe było od groma tych flankerów, ale ceny mega atrakcyjne, trzy 75 ml wleciały każda za jakieś 140, najwyżej jak nie podejdzie to zwrot pójdzie
@randomname1: Podstawa to apka Notino, bo tam wcześniej się pojawiają zwroty. Jak ktoś na tagu wrzuca post, że znów anulowali to już wiesz, że coś się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja też z nudów zerkam w apce co jakiś czas czy coś się pojawiło.