Wpis z mikrobloga

Kiedyś myślałem, że jak będę dobrze zarabiał, to dostanę #seks i #rozowepaski same będą się kleić i w sumie tylko po to zacząłem robić hajs xD. W sumie tak nie jest, nie jest, loszki mają wywalone, jestem lżejszy o 250k pln (tyle wydałem na samochody, żeby wyrwać blacharę xD), ale przynajmniej zarabiam na tyle, że w wieku 35-40 będę mógł #!$%@?ąć to wszystko i iść na emeryturę (i tak nie pójdę, bo wkręciłem się w prowadzenie firmy). Ogólnie to polecam od razu po szkole zabrać się za robienie siana, szczęścia to nie daje, ale przynajmniej poczucie bezpieczeństwa i spokoju (a to jest już dużo), a jeśli nie zależy nam na wystawnym życiu i flexie, to w wieku 30 lat można mieć kilka mieszkań i spoko dochód pasywny. I wcale nie mówię tu o byciu #programista15k, bo sam osobiście zajmuję się pracą fizyczną, więc niech nikt mi nie mówi, że trzeba mieć jakieś magiczne zdolności xD I w sumie to czasem jak gadam ze znajomymi, to czuć w ich gadce zazdrość, że mam #!$%@? w to wszystko, #!$%@? 5-10k miesięcznie na jakieś totalne głupoty, mówię to co myślę i #!$%@?ę świat dookoła xD

#przegryw #incel #tfwnogf
  • 14
@Obronca_Przegrywow: Pewnie jeszcze z rok temu bujałbym się po takich Oskariatowych miejscówach, teraz mam w to wylane, auto służy mi do weekendowych tripów za miasto, aczkolwiek jeszcze niedawno właśnie do takich głupot ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Euph0: dobrze gadasz, niech młodzi sluchają.
Mając kase mozesz naprawde duzo kupić.
A nawet jak czegoś nie możesz kupić to żucie i tak jest dobre.
I najważniejsze, jak sie dorabiasz to nie masz za bardzo czasu rozczulać sie nad sobą, i nie wpadasz w depresje
@Euph0: GT to najbrzydsze bmw nie wyrwiesz na to dużo
Seria 5 zalezy która i jaki silnik
slabe samochody wybrałeś na podryw
W tej cenie m4 używana i byś miał x10
Nie dziękuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bartex2: Robię 60k km rocznie, nie będę się pchał w auto, które pali 20/100 i którego serwis kosztuje grube tysiące, żeby jakaś p0lka mi dała dupy. Na GT o dziwo leciały bardziej niż na g30 ( ͡° ͜ʖ ͡°)