Wpis z mikrobloga

#olx #prawo
Kupiłem na olx maszynkę do makaronu. Przyszła do mnie pęknięta od spodu a wg opisu miała być „jak nowa, użyta dosłownie 2 razy”. Program ochrony kupujących olx nie obejmuje takich zdarzeń. Napisałem do sprzedającej prośbę o zwrot, przesłałem jej filmik z otwierania paczki i zdjęcia uszkodzeń w zbliżeniu. Ona twierdzi, że na filmie wg niej nic nie widać więc sprzęt przyszedł cały, ja go uszkodziłem a późnej porobiłem zdjęcia. Jakie kroki mogę wykonać żeby otrzymać kasę z powrotem?
  • 9
@Rafu_87: jak byl pakiet ochronny to w sumie odrzuca, musialbys napisac olx ze w paczce byl ziemniak/cegla. Tez bedziesz robil przestepstwo. Albo jeblo w transporcie, zabezpieczone to bylo sensownie? Albo ktos cie bez mydla niestety...
@marsjanin2012: Nie będę ściemniał. Paczka była dobrze zabezpieczona i to odziwo najlepiej w tych okolicach gdzie były uszkodzenia. Nie ma szans, że stało się to w transporcie. Także ewidentnie baba chciała opylić komuś uszkodzony przedmiot.
@Rafu_87: Na drugi raz będziesz wiedział że kupowanie na olx to loteria a program ochrony kupujących to atrapa jeżeli oszust ma mózg i wie jak zrobić w #!$%@?. Olx ci nie pomoże więc co najwyżej możesz iść na policje ale nie sądzę że coś to da ¯\_(ツ)_/¯