Wpis z mikrobloga

@Panicz888: przeszarżował, stracił czujność, recepta do sukcesu mirkobarona plusowego to pisać okrągłe szydercze ogólniki ale bez konkretów, żeby nikt nie mógł powiedzieć "sprawdzam". On ma pół wykopu zablokowanego a jak ktoś go wyjaśnia to "hehe to portal ze śmiesznymi obrazkami, czego ode mnie chcecie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pastaowujkufoliarzu:
Mnie ostatecznie rozbroił jak wpadł w euforię po podniesieniu stop o 0,5 pb ujmując 'nie musze pisac co sie dzis u mnie dzieje w domu' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
On świętował ze ludziom raty wzrosną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aczkolwiek ja jestem na forum krotko i przy temacie to tylko gielda czytam wiec jego mitomanii wiele nie poznalem i tak
@pastaowujkufoliarzu: znudzi mu sie, bo tam za malo debili sklonnych wierzyc w te bajki. Poza tym wszystko weryfikowalne. Wiem bo na #kryptowaluty tez próbowal i nawet mu to jego przychlasty plusowaly, ale co z tego, jak wystarczylo 5 wpisow pod rząd zrobić sobie screeny zeby potem jak usunie mu wytykac, ze wedlug tego co sam pisal ze kupuje jest juz -50% a nie +50% xD
@Reanef: @pastaowujkufoliarzu jakos uposledzony ten komentarz napisalem xD chodzilo mi o to, ze mick na nieruchomosciach wypisuje, bo ma duzą publike i łatwo #!$%@? te jego kocopoly - to mi sie chyba nie znudzi nigdy, bo mam wrazenie, ze to jego jedyne zajecie w zyciu. Ale na takim tagu jak gielda, podobnie do krypto, wystarczy go przycisnąć, zeby powiedzial co dzis kupil, zeby za tydzien go wysmiac. A mick jest super
@Reanef: gówno szortuje, jak zaczal zasmiecac tag krypto to przeczytalem troche tych jego farmazonow i gosc nie ma pojecia o czym pisze. Srednio wie jak wygląda w rzeczywistosci bank, gielda itp. Wiec dla mnie sa dwie opcje - albo przegryw ktory sobie kompensuje braki, albo troll. Tylko dla mnie ktos kto poswieca tyle czasu na trolowanie to jeszcze większy przegryw - bo kto normalny mialby czas.
@Reanef: wiem, mi chodzilo o to, ze nie szortuje, a jedynie twierdzi ze szortuje. Sluchajac jego rad mozna tylko stracic, ale on sam raczej nie traci, bo zeby stracic musialby faktycznie miec pieniadze. Jestem przekonany, ze koles po prostu #!$%@? co mu sie zdaje, a nie stoja za tym zadne faktyczne decyzje. Gdyby nie jego staz, to obstawialbym ze na przyklad moze miec 15 lat i zarządzać 200zł odłozpnymi z kieszonkowego.
@mazaken:
@Reanef:
@pastaowujkufoliarzu:

To obstawiam ze typ ma pod 40 lat i pracuje w oddziale banku jako opiekun klienta za srednia krajowa udzielajacy kredytow hipotecznych stad czastkowa znajomosc rynku i finansow i frustracja ze go nie stac czy brak odwagi.
I on byl tym szeregowym pracownikiem ktory poszedl po kierownika gdy klient chcial negocjowac warunki lokaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)