Wpis z mikrobloga

#nostalgia #film #ladnapani #kino
Kilka dni temu rozmawiałem ze znajomymi o filmach, które oglądało się, jak to się wtedy mówiło "na fazie" w akademiku. "Eurotrip" był bardzo wysoko na tej liście. Co ciekawe pamiętam scenę z łapaniem stopa i tą dziewczyną pokazującą piersi kierowcom. Scena podobno wycięta z ostatecznej wersji filmu. Moja wersja pobrana z jakiegoś eMule czy cholera wie czego jednak ją zawierała. No i jeszcze "scena plażowa".
Swoją drogą miały te filmy jakiś fenomen. Głupie z raczej "kanciastymi" żartami o pierdzeniu, cyckach itp. ale po kilku Tatrach w towarzystwie kumpli człowiek śmiał się jak głupi.
Jakiś czas temu spróbowałem się z takim kinem skonfrontować po ponad 20 latach i niestety ale nie... dziękuję.
Pobierz DocentMarzanek - #nostalgia #film #ladnapani #kino
Kilka dni temu rozmawiałem ze zna...
źródło: comment_1673446780t56672PMaOX05nmz3w0X3H.jpg
  • 9
@DocentMarzanek klasyk, miscuzzi i Scotty doesnt know. Film obalał pewne mity czy raczej tematy wówczas tabu jak heheszki z papieża, seks w konfesjonale zanim to było modne ¯_(ツ)_/¯
@DocentMarzanek: U mnie w czasach studenckich "na fazie" regularnie wjeżdżał "Testosteron".

I teraz mam pewien dylemat - z jednej strony wydaje mi się, że to film, który ucierpiał przez plakat, tytuł i zaszufladkowanie go do głupich polskich komedii. Z drugiej - nie wiem czy oglądałem chociaż jego fragment na trzeźwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)