Wpis z mikrobloga

Oprócz tego, że są bezrobotnymi przegrywami na utrzymaniu rodziców i wierzą w ekonomiczne bajki?


@Jariii: Zaktualizuj wiedzę. https://natemat.pl/290619,wedlug-sondazu-typowy-wyborca-konfederacji-to-mlody-mezczyzna-z-pieniedzmi

Obraz niezbyt zamożnego i niewykształconego narodowca mieszkającego gdzieś na prowincji odchodzi do lamusa. Sondaż pokazuje dobitnie, że Konfederacja największym poparciem cieszy się pośród osób z wyższym i średnim wykształceniem. Elektoratu politycy skrajnej prawicy mogą szukać zarówno na wsi, jak i w miastach. To, co #!$%@? wielu wyborców narodowców, to całkiem niezłe zarobki. Często
@wojtas_mks: Ale ty wiesz, że Mentzen nie jest liberałem. Jego poglądy to kalka poglądów narodowych. I coś tam pieprzy o podatkach, których nie da się obniżyć ¯\_(ツ)_/¯ Chociaż prawie ze śmiechu zaplułem komputer, kiedy stwierdził, że można w Polsce przesuwać w prawo krzywą Laffera.
@wojtas_mks: Niby jakiej sytuacji? Konfederacja to partia skompromitowana jak każdy twór Korwina. Pamiętam jak 1994 roku byłem na spotkaniu wyborczym z Krulem kucy. Nic się nie zmieniło od tamtego czasu. Dalej to sekta.
@Jariii: Sytuacji w której jest państwo po 30 latach rządów bandy czworga. Gdybyśmy mieli dług = 0 lub nadwyżkę, sensowny system emerytalny itd. to obniżka podatków byłaby prostsza. Teraz będzie możliwa realnie po latach radykalnych reform.
@wojtas_mks: Nie rozśmieszaj mnie. Grzebanie w systemie podatkowym jest niemożliwe ze względu na dyrektywy UE. Każdy kto twierdzi inaczej po prostu kłamie. Co nawet dotarło do pustej głowy Mentzena. Mieszasz podatki z systemem emerytalnym jakby to było to samo. I tak podwyższą wiek emerytalny prędzej czy pózniej, bo nie da się tego utrzymać. Znowu opowiadasz bajki, jakby system emerytalny wpływał na podatki. Mylisz podatki z ZUSem. Zresztą dług publiczny nie jest
Nie rozśmieszaj mnie. Grzebanie w systemie podatkowym jest niemożliwe ze względu na dyrektywy UE. Każdy kto twierdzi inaczej po prostu kłamie. Co nawet dotarło do pustej głowy Mentzena. Mieszasz podatki z systemem emerytalnym jakby to było to samo. I tak podwyższą wiek emerytalny prędzej czy pózniej, bo nie da się tego utrzymać.


@Jariii: Czyli się zgadzasz z Mentzenem? xDDD

Natomiast jeśli trzeba przeprowadzić korzystne dla Polaków zmiany to po prostu trzeba
@wojtas_mks: Mentzen to typowy kuc, na 4 klamstwa powtarza jedną prawdę. A potem kuce się brandzulują do tego, bo powiedział raz prawdę. A jak tam broń atomowa w Polsce ciągle Polska nie powinna jej posiadać, bo wujkowi Władymirowi będzie smutno? A tak zapomniałem, że Mentzen usunął z neta te swoje wysrywy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast jeśli trzeba przeprowadzić korzystne dla Polaków zmiany to po prostu trzeba
Mentzen to typowy kuc, na 4 klamstwa powtarza jedną prawdę.


@Jariii: Pokaż proszę te kłamstwa Mentzena. Zacznij od 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Finansowanie emerytur to jedna wielka piramida finansowa. Zadajesz retoryczne pytanie.


@Jariii: Nie, jest gorzej niż piramida finansowa. Dokładamy do emerytur kilkadziesiąt miliardów złotych z budżetu, czyli... z podatków. A więc twoja teoria że podatki nie mają nic do emerytur legła w gruzach.

I